Rocket League - Ana Konu

Ttnet kullanıyorum ve güvenli internet galiba aktif değil.

Anladım. Sorun büyük ihtimal bu internet servisinden kaynaklı yada güvenli internetten. Ara ara benimde başıma geliyor, tam olarak anlamış değilim. VPN açıp girersen bağlantı kuruluyor çünkü.

1 Beğeni

Teşekkür ederim.

yunanlılarla oynarken :smiley:

2 Beğeni

3 gün önce sonuncu etkinlikle beraber bizim tabirimizle yeni “Kara Şimşek” aracı dlc`si yayınlandı :slight_smile:

Aracı çıktığı gibi almıştım sürmesi vs baya zevkli tavsiye ederim.

1 Beğeni

Oyunun fiyatı yaklaşık 70-80 TL kadar artıp 116 TL olmuş. İyi mi kötü mü bilemem.

epic games’e geçmeyecek mi ki ondandır :smiley:

Geçerse yıl sonu veya Mart gibi geçer bu kadar önceden fiyat değişikliği tuhaf.
Aslında değil, Ubi oyunlarındaki gibi kuru bunlar daha yeni öğrendi bence.

Twitch Prime’cılar değerlendirebilir.

Oyunun fiyatı 31 liraya düşmüş ama dlc`ler zamlanmış bu seferde :smiley:

2 Beğeni

Evet. 1 hafta önce oyunun Mac/Linux desteğinin sonlandırılacağı duyurulmuş.

Kendilerince sebep olarak: Oyunu DX11’e geçirdik, OpenGL DX9 bu yüzden de Mac ve Linux’e elveda.

Tabii ki bu bir üst kapamaktan başka bir şey değil.

Epic Games saolsun kendi launcheri Mac ve Linux’u desteklemiyor ve bu desteği getirmek öyle kolay değil diye oyundan bu desteği kaldırttı. Kolay gelsin kendilerine.

EDİT:::

Eğer Mac ve Linux kullanıcısıysanız Steam üzerinden iade edebilirsiniz oyunu.

EDİT2:::

k0rta31lsqc41

1 Beğeni

HAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA :Dd

Rocket League, bu yazdan itibaren OYNAMASI ÜCRETSİZ olacak ve PC tarafında sadece Epic Games’te bulunacak. Eğer daha önce Steam’den aldıysanız çıkmış tüm DLC’ler ve birkaç özel item ücretsiz verilecek ve oynayabileceksiniz.

EDİT:: Bu DLC’ler sadece lisanssız RL markalı DLC’ler. DeLorean’dır, Mclaren’dir falan o DLC’ler yok.

Oyun ölmeyecek ama çer-çöp bir kitle doluşacak…

adam para basıp aldı yapacak bir şey yok

Rank maçı oynarken son zamanlarda acayip toxic insanlar denk geliyordu artık bu sayede dahada çekilmez bir hal alacak gibime geliyor allah bize sabır versin :smiley:

2 Beğeni

Konsollarda fark etmeyecek zaten epic yok :slight_smile:

Elmastan yukarısı temiz.

Şuana kadar çıkabildiğim en yüksek rank elmas :smiley: daha üstünü göremedim

Artık Epic Games’te ücretsiz… Hesabınıza eklerseniz 60 TL kupon veriyor.

https://www.epicgames.com/store/tr/product/rocket-league/home

1 Beğeni

Ya arkadaşlar bu bu roket ligine epic games nerden çıktı bir giriş yaptım bütün her şeyim sıfırlanmış nasıl düzelecek bu satın aldığım arabalarda gitmiş steam den oynuyordum ben

TSİ 23.00