Rocket League - Ana Konu

Burada güzelce anlatılıyor rütbe sistemi: Competitive | Rocket League Wiki | Fandom

Ve o sistem biraz tuhaf işliyor, sen diyelim ilk maçı kazandın ve rütbeler A rütbesiydi, bir sonrakinde seni otomatik bi’ üst olan B rütbesine atıyor onu da mı aldın, hop C rütbesi, o da mı hop Ç… Kaybettikçe de otomatik alt rütbeye geçiriyor seni. Yani yenilmen tamamen o adamlar arasındaki rütbelere bağlı ama sabit bir rütben olsa daha rahat maç atarsın.
(Tam emin değilim ama birkaç milyar rekabetçi oyunda sistem bu şekilde işliyor RL’dekinde de bununla arasında sadece bir yer turuncu değil de mavidir.)

Yaz indirimleri bitti fakat Rocket League için bitmedi. %50 indirimle satın alabilirsiniz. Ayrıca 3 gün boyunca ücretsiz oynayabilirsiniz…

1 Beğeni

3v3 soloda benim en azından altın 1 civarı olmam gerekirken zamanında bronzda kaldığım için bir türlü yükselemiyorum. Çünkü takımıma daha kötü oynayanlar geliyor, ne yaparsam yapayım (karşı da kötü olsa dahi) tam performans sergileyemiyorum. Yok mudur bunun bir çaresi, böyle iş olamaz, ne diye oynuyoruz o zaman…

Ekleme: Bunu yazdıktan sonra bir maça girdim, bayağı iyi oynayan birisi vardı ancak takımındakiler yetersiz olduğu için gol yediklerinde sövüp maçtan çıktı :smiley:

1 Beğeni

:smiley: Farkına varan varıyor…

2 Beğeni

Oralet Birlikspor kuruldu :smiley: Kısaca ORLT

1 Beğeni

@HasanOfke Aynı tarzda çok fazla fotograf eklemeyiniz. Tşk :sweat_smile:

3 Beğeni

EU League Play yayını var şu anda…

CS GO e sporttan sonra bu beyin yakıyor … :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar rocket league dlc leri indirime girmiş kesin alıması gereken dlc ler nelerdir sizce?

@Tayfun Öyle kesinlikle alınması gereken dlc yok aslında. Çoğu zaten araç gerisi müzik paketi. Bazı paketlerde ise birden çok araç var. Gösteri salonunda bir gezin, hoşuna giden bir araç varsa onu alabilirsin. Keyfine görede istersen müzik paketlerini alabilirsin. Tamamen sana kalmış. Mesela benim 400 küsür saat oynamışlığım var, hiçbir dlc paketini almadım. Gerek duymadım çünkü :slight_smile: Zamanında bir kutudan araç düşürmüştüm onu kullanıyorum, oyunun müzikleri zaten yetiyor.

3 Beğeni

Kullandıklarımın içinde tavsiye edebilceğim dlc`ler

Back to the Future™ Car Pack
DC Super Heroes DLC Pack
Jurassic World™ Car Pack (yanında ek patlama geliyor)
Supersonic Fury DLC Pack

2 Beğeni

Müzik Paketleri değil onlar soundtrack’ler. Oyun müziklerinin mp3 dosyaları doğrusu. Normalde dinlemek için yapılmışlar oyuna bi’ etkileri bulunmuyor.

@Tayfun, Herhangi bir DLC paketi almana gerek yok eğer çok sevdiğin bir araç var ise al. Önemli olan hitbox olayı o da en iyi Octane’de var.

1 Beğeni
1 Beğeni

Yine mi taksi ya yeter…

Kesinlikle ben…

2 Beğeni

Sonuncu etkinlik hediye kutusundan black market skin çıktı çok ballıyım galiba :smiley:

1 Beğeni

Çapraz platform oynama özelliğinin 2. ve son ayağı arkadaş listesi ve RocketID özelliği 19 Şubat 2k19’da geliyor!

3 Beğeni

elimin altında var ama ne hikmetse elim gitmiyor oynamasını bile tam bilmem belki sürekli oynasam zevklidir

Başta kontrol etmekte zorlanıp bol bol ıskalayınca “Bu ne lan böyle” diyerek söylenebilirsin, hiç olmadığın kadar sinirlenebilirsin, hatta oyunu silme derecesine kadar gelebilirsin. Ama bir müddet oynayınca bütün bunların hikaye, oyunun aslında ne kadar zevkli olduğunu anlayacaksın. Gerisi zaten gelir :smile:

2 Beğeni

Rütbe işi bana göre değil. Çok takıyorum, en son gümbürtüde Altın 3’e çıkıp tekrar Altın 1’e düşünce sinirlendim. 2 aydır oynamıyorum. Yoksa zevkine bir şey diyemem ama takıyorum elimde değil :joy:

1 Beğeni