Rocket League - Ana Konu

rocket
league
haber
dlc

Burada güzelce anlatılıyor rütbe sistemi: http://rocketleague.wikia.com/wiki/Competitive

Ve o sistem biraz tuhaf işliyor, sen diyelim ilk maçı kazandın ve rütbeler A rütbesiydi, bir sonrakinde seni otomatik bi’ üst olan B rütbesine atıyor onu da mı aldın, hop C rütbesi, o da mı hop Ç… Kaybettikçe de otomatik alt rütbeye geçiriyor seni. Yani yenilmen tamamen o adamlar arasındaki rütbelere bağlı ama sabit bir rütben olsa daha rahat maç atarsın.
(Tam emin değilim ama birkaç milyar rekabetçi oyunda sistem bu şekilde işliyor RL’dekinde de bununla arasında sadece bir yer turuncu değil de mavidir.)

Yaz indirimleri bitti fakat Rocket League için bitmedi. %50 indirimle satın alabilirsiniz. Ayrıca 3 gün boyunca ücretsiz oynayabilirsiniz…

3v3 soloda benim en azından altın 1 civarı olmam gerekirken zamanında bronzda kaldığım için bir türlü yükselemiyorum. Çünkü takımıma daha kötü oynayanlar geliyor, ne yaparsam yapayım (karşı da kötü olsa dahi) tam performans sergileyemiyorum. Yok mudur bunun bir çaresi, böyle iş olamaz, ne diye oynuyoruz o zaman…

Ekleme: Bunu yazdıktan sonra bir maça girdim, bayağı iyi oynayan birisi vardı ancak takımındakiler yetersiz olduğu için gol yediklerinde sövüp maçtan çıktı :smiley:

:smiley: Farkına varan varıyor…

Oralet Birlikspor kuruldu :smiley: Kısaca ORLT

@HasanOfke Aynı tarzda çok fazla fotograf eklemeyiniz. Tşk :sweat_smile:

EU League Play yayını var şu anda…

CS GO e sporttan sonra bu beyin yakıyor … :smiley: