My Summer Car - Ana Konu

@feelgood_inc @gampue sanayideki ustalar bunlar :smiley:

alternatör arızalıdır veya kayışı kopmuştur çok sıktıysan

yahut, garajdaki aküyü kullanıyorsan o ölü

2 Beğeni

yeni gelen güncelleme ile karatere ağırlık simülasyonu yapılmış 79 kilodan başlıyormuş yedikçe içtikçe veya yapmadıkça :smiley: değişir aynı zamanda araçlarda da karakter ve diğer yolcuların ağırlığı hissedilecek

1 Beğeni

Abi birde kız arkadaş mı ne gelmiş ya :joy::joy::joy:

Arkadaslar yeni guncelleme ile oyuna girdiginizde boyle sahnelerle karsilasabilirsiniz.panelvan ve vidanjor kamyonu artik amcamizin kontrolunde fakat bu durum bizim gelismemize gore degisecekmis. motorsiklet ve traktor bizde. ayrica arka tarafa bir komsu gelmis, kapisini caldim ama acan olmadi. yani birseyler olacak ama bakalim. bunun disinda oyunda degisen daha bircok sey var, yani duzenleme desek daha iyi.

2 Beğeni

Bi ara multiplayer olayı vardı? Bilgisi olan var mı şuan ne durumda?

Kamyonla panelvanı nasıl alıyoruz?, kamyonun olduğu yerde şaşisi var panelvan hiç yok, panelvan olaydı iyiydi bakkala gidip geliyordum, mecbur şimdi odun götürürken bakkala kadar gitmek zorunda kalacağım.

Son paylaşıma göre proje kapatılmış.

http://www.mysummercar.mp

1 Beğeni

adamlar kodlarını paylaşmış helal

Yapımcı yaşıyor mu? Şu aşık oldugum oyuna bayadır güncelleme gelmiyor gibi?

Agustos ayinda geldi guncelleme. sanirim daha sonra birsey gelmedi

Hm teşekkür ederim keşke her ay güncelleme gelse…

:smiley: :smiley: :smiley: böyle bi şey var mı ya :smiley:

Oyuna guncelleme geldi 15.11.2019 tarihli
eklenen yeni ozellikler ve duzeltilen hatalardan bahsedilmis.

-Fixed bug with Slotmachine sometimes flying off the map boundaries
-Fixed bug with AI rally cars not stopping racing after rally is over
-Added helmet
-You might now get bumblebee into your eye when driving a moped without a helmet
-Rally participation now requires Helmet
-Satsuma is now decorated with official Suvi-Sprint number sticker when registering for rally
-Post orders and AD delivery payment can’t be picked up any more outside store opening hours
-Added lottery
-Made fixes, adjustments and hopefully optimization to bunch of car parts
-Fixed few bugs with motor hoist and engine installation
-Added Digging Bar to bend back broken suspension mounts (Only Fleetari repair shop can do perfect job)
-Fixed object in hand velocity issues when letting off at speed (Thanks Fredrik!)
-Running over a cop with a car makes player now instantly wanted
-You can now change Flywheel without taking the Gearbox out
-Fixed issue with Parts Magazine orders sometimes delivering empty order
-Fixed Satsuma hazards
-Player gets now fined for not using a helmet when driving a moped
-Fixed some traffic fine calculation errors
-Urine now accumulates if player keeps urinating on the house floor
-Disabled Satsuma damage deformation when the car is stationary (Sledgehammer still doing damage)
-Fixed issue with Satsuma mesh damage getting saved even when quitting the game without saving
-Added notepad
-Computer mini games now close with command “Left ALT + Q”, you can also use computer reset button
-Fixed inaccurate assembly of the clutch
-Added Propilkki (Peräjärvi edition) to computer, thanks for collaboration Procyon Products!

1 Beğeni

Yeni garaj texturesi mükemmel olmuş.

arkadaşlar oyunun bütün herşeyin skini nerede ayarlamak istiyorum

Uzun bir süre sonra my summer car indirdim oyuna girdim fakat panelvan ve vidanjör yerinde yok şehri vs dolaştım bulamadım bir bilgisi olan var mı ?

o mevzu geldiğinden beri ben de oynamadım, amcan dayın bir şeyinde diye biliyorum.

bu konuyu tam olarak aciklayan bir yazi yazmistim. kisaca yenileyim. yeni guncellemede amcamizin kontrolunde olacak onlar fakat bize geri gelecegindenbahsediyor. arka tarafa komsu geldi fakat tanismak nasip olmadi. daha bircok detay var.

amcayı triggerlayan şey de dolaptaki mektup diye hatırlıyorum