My Summer Car - Ana Konu

s.a ya bu son gelen güncelleme ile araba çalışmıyor sebebini bilen varmı

marş a basıyorum tık tık tık dıye ses gelıyo mars donuyo ama motor çalışmıyo

Benzin pompasini kontrol et.

1 Beğeni

dostum bildiğim herşeyi kontrol ettim ama yok bi olay mı geldi bilmiyorum ama çalışmıyor

şu oyunun salaklıkları yüzünden bıraktım her güncellemede ayrı bir parça bozulup duruyor

yeni güncelleme ile kablo vs gibi bişiler almamız gerekiyomu motor için ole bi video gördum ama mod mu dıyılmı belırtmemısler

arı soktu ve öldüm. oyun bazen baya tat kaçırıyo

1 Beğeni

çözüm ruskoyu göle sokmakmış. traktörle veya kamyonla çekip göle atın, biraz bekleyin sonra tekrar binin

geçmiş olsun canım

my summer car’a bugün yeniden başladım.

güncellemelerden sonra birçok ayar gelmiş.

distributöre dikkat edin. düzgün taktıktan sonra 25 kez ileri olacak şekilde vidayı ayarlamanız gerekiyor. veya denk getiremezseniz msc editor ile 14.5 olarak ayarlayın. bunu yapmazsanız araba 10 hp falan oluyor.

tozluklar harika

bu oyunda arabayı toplamak için iyi bilgi sahibi olmak lazım sanırım… yoksa öyle gireyim toplayıp oynayayım olayı zor gibi gözüküyor…

2 Beğeni

Evet oyun efsane. arac toplama isi Car Mechanic Simulator 2018 den daha keyif verici. arac kullanimida ets 2 den daha cok zevk veriyor bana. yillardir SCS den bekledigimiz hersey bu oyunda var. yani oyun kutuphanenizde olmasi gereken bir oyun.

1 Beğeni

Bana yardımcı olurmusunuz son sürüm my summer car yükledim parca dergisi kol saati ehliyet gibi seyler gözukmüyor bunu nasiĺ halledebilirim

Oyunu korsan yüklediyseniz böyle hatalar almanız gayet normal ,yapabileceğimiz bir şey yok.

Onceki indirdim sürumlerde boyle bisey olammistı

Umutcan ! Korsan oyuna destek vermiyoruz herhangi bir cevap beklentisi icirisinde olmayiniz.

3 Beğeni

Uykucu Necati emice :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Oyunda böyle şeyler oluyormu? Herhalde camı kapatayım derken kapıyı çıkarmış :smiley:

https://cdn.discordapp.com/attachments/504671404537413632/521765509981667328/WTF.gif

1 Beğeni

kapının civatalarını sıkmadıysa mümkün :smiley:

2 Beğeni

S.a arkadaşlar satsuma herşeyını yaptım arac sıkınıtsız calısıyordu gıttım araca lastık aldım geldım geldıgımde araca elektırık gelmıyodu bı turlu bulamadım elektırık tesısatı felan herşeyı yaptım sorunsuz calısan araba gıdıp geldıgımde calısmaz hale geldı