My Summer Car - Ana Konu

hırsızlk bile gelmiş lanet olsun :smiley:

Balık tuzagım göle düştü alamıyorum napcam biri yardım edebilir mi

2 Beğeni

Göle girip çıkarmak diyeceğim de derindeyse olmuyor. MSCeditorden ancak çıkar :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkür ederim

o zor çıkar ghdlfshgısdupghy

abi elektrikler yok evde ve bide sürekli 10.000 lik ceza geliyor eve mutfakta buluyorum hayırdır beyaaaaa?

abone mi olmadın? :joy::joy::joy::joy:

1 Beğeni

vay hasan abimmmm anında nasıl cevap verdin beya :smiley:

abiler aracımı tamirci ye bıraktım tamir işi bitti arabam ortalıkta yok onun arabasını götürdüğüm halde vermiyor arabamı ’ that car of yours ruins my driveaway ’ gibi bişeyler söyleniyor ne yapacam çıldırmak üzereyim

bide burası tam olarak neresi

sanirim gec gittin arabayi almaya. muhtemelen tamirciye (ev yonunden ) giderken o civarda su kenarinda yani nehirmi desem golmu neyse onun kiyilarini ara oraya biryere atmistir arabini.

Kontrol ediyorum şimdi Teşekkürler cevabın için.

abi sana tekrar işim düştü nette bulamadım arabanın karbiratörden duman geliyordu race karbi taktım duman gitmişti ama şimdi tekrar dumanlamaya başladı sorun nerde olabilir

selam karburatorden mi yoksa radyatordenmi ? karburator motora giren havayi ve benzin ayarini yapar, radyatorde motordaki isi derecesinin dusmesini saglar, simdi hala karburatorden duman geliyorsa sorunun ne oldugunu bilmiyorum, ama radyatorden geliyorsa motorda yag azaliyor ve bu sebeple hararet yapiyor olabilir.

karburatör den geliyor motor yağ seviyesi iyi durumda

Yeni gelen beta güncellemesinde debriyaj dişlisi geldi bakalım ne değiştiricek :slight_smile:

evim yandı nasıl düzletcem

dask yok muydu? :smiley:

1 Beğeni

düzelmiyor modla belkş