My Summer Car - Ana Konu

Amistech’in hayatımıza Ekim 2016’da sunduğu hayatta kalma - yarış - tamir oyunu My Summer Car ana konusudur.
header-1
Yemek yemeden, kiju hazırlamaya; yolda giderken aniden motorda bi zımbırtının arızalanmasıyla hızlı kanser etme etkisi veren oyun hakkında muhabbeti bu başlık altında sürdürebiliriz :smile:

Simulasyonun yegane özellikleri;

• Kalıcı ölüm (herhangi bir sebepten öldüğünüzde kaydınız gidiyor)
  • Aracı tüm parçaları ayrık şasesi ayrık halde toplamaya başlıyorsunuz ve her somundan siz sorumlusunuz
  • Karbüratörün havayla benzini ne kadar karıştıracağına bile siz karar veriyorsunuz
  • Modifiye parçaları satın alabilirsiniz
  • Fleetari’ye tamir edemediğiniz şeyleri tamir ettirebilir, şanzıman oranından bir çok ince ayara yaptırabilirsiniz.
  • Cumartesi günü saat 10’da rally yarışı var
  • Drag pisti var ancak event yok, yakında gelecek (0-60 mph 1/4 mile değerlerini görebilirsiniz)
  • TÜV kadar olmasa da bir muayeneye girip araca plaka almanız gerekiyor
  • Gerçekçi sürüş dinamikleri (ETS2’den kat kat iyi)
  • vs. vs. saymakla bitmez

Son beta güncellemesinden sonra;

1 Beğeni

Tam anlamıyla kanser…

Bundan dolayı mi kanser sebebi :joy:

sana son verdiğim savede galiba hararet yükseliyor, su basıncı tavan yapıyor sonunda motor yiyecek araba.

devirdaimi sök fleetariye götür :smiley:

Fleetari arabasını geri getirmeyince benim arabayı çalıp buraya atmış

1 Beğeni

arkadaş oyun ıyı güzelde sıken vızrtılarından sebep iade attim :slight_smile:

hata etmissin. gercekten cok keyifli bir oyun. kendi aracini topla yarislara katil. vidanjor isi ile ilgilen hatta odun satma bile yapiyorsun. hele birde direksiyon seti varsa oyun cok keyifli. bana kalirsa tekrar al oyunu

Hevesle aldiğım fakat bir türlü uzun soluklu oynayamadığım oyun. Neden niye bilmiyorum, girip 2 tur atıp çıkıyorum. Araba toplama olayı bana çok uzak, hiç o işe girmeyi düşünmüyorum. Zaten depoyu o halde görünce usulca kapıyı kapamışımdır :slight_smile:

Bu iş sevgi ister , cesaret ister , emek ister :joy:

tuş kombinasyonuna alışamadım 7 dakka oynadım bıraktım. sakin kafada tekrar başlıcam.

bu arada alet kutusu hangi tuşla acılıyor :laughing:

yanlis hatirlamiyorsam F tusuyla aciyorduk daha sonra 2 tusuyla tamir moduna gecip aletleri kullanabiliyoruz bu esnada ekranda el aleti simgesi cikiyor. daha sonra tekrar 1 tusuna basarak tamir menusunden normale donuyor.

2 Beğeni

Serhan abi çözmüş işi oynaya oynaya :grin:

vay hain dalalım dükkana?

Garajdaki bayrağı değiştirip Türk bayrağı yapmak
https://www.simulasyonturk.com/forum/konu/my-summer-car-garajdaki-bayragi-turk-bayragi-yapmak.23796/

Tren için TCDD Anadolu Express skini
https://www.simulasyonturk.com/forum/konu/mysummercar-yeni-tren-modu-icin-anadolu-express-skini.25027/

1 Beğeni

merkeze gitmisken kiliseye ugramazsak ayip olur.

1 Beğeni

Üzdü :frowning:

1 Beğeni

Bu illet şaka maka çoğu arabadan zevkli ve iyi gidiyor

1 Beğeni

My Summer Car Experimental beta nasil acilir

1 Beğeni

Bugün beta’ya 33mb’lık bir güncelleme daha gelmiş

süspansiyon gelmiş