My Summer Car - Ana Konu

Köz (Tuğla ızgara vs.) kendi kendine mi sönüyor?

Aracı topladım vites atınca gitmiyor motor çalışıyor sorunsuz

vitesin motor kismindan civatalarini kontrol edermisiniz.

9 muydu anahtar numarası

Sen oraya kadar gel hangi vida olduğunu bul anahtarları deneyerek bulursun en basit kısmı o :smiley:

1 Beğeni

GÜNCELLEME 01.04.2021

Ve işte yine başlıyoruz :slight_smile:

• Yüklenirken bazı araçların yere sıkışmasıyla ilgili bir hata düzeltildi
  • Oyuncu ortalıkta yokken Çiftçi konuşması ile ilgili bir hata düzeltildi
  • Player artık gece yarısı yerine 06-18 saatleri arasında hapisten çıkıyor
  • Oyuncu aktif hapis cezasına sahipken sarhoşluktan bayılırsa hapishaneye geri gönderilir
  • Ölen cezalı Oyuncunun (ölümsüz mod) Hapishane yerine Mezarlığa geri dönmesiyle ilgili hata düzeltildi
  • On (10) gün veya daha fazla hapis cezası almak, Oyuncu ellerine çirkin dövmeler verir
  • Kullanılmış araba ampullerini atamama hatası düzeltildi
  • Player artık Tutuklama Emrini açabilir ve işlenen suçların ayrıntılarını görebilir
  • Otobüsün dolaşan yayaların üzerinden geçememesi sorunu düzeltildi
  • Uykunun Sürüş Modunu bozduğu Satsuma, Gifu ve Ruscko ile ilgili hata düzeltildi
  • Suskideki sabit döngü ses hatası düzeltildi.
  • Kuski’nin kışkırtılmış hızlanmaya devam edememesiyle ilgili sorun giderildi
  • Ferndale’in gücü artırıldı.
  • Sabit Oyuncu parası yuvarlama hatası
  • Araba aynaları ile sabit grafik aksaklık
  • Sivrisinek sesi artırıldı, ancak yalnızca akşam / gece görünmesini sağladı
  • Tamirhanede Blok satın alma ile ilgili hata düzeltildi
  • Polis ile ilgili hata düzeltildi, bazen hapishaneden serbest bırakıldıktan sonra ortaya çıkmıyor
  • Oyuncunun hapishaneden çıkarıldığında oturma pozisyonunda takılmasıyla ilgili hata düzeltildi
  • Ferndale yavaş ilerleme hızı düşürüldü.
  • Çalışan Satsuma motor zayıflığı artık motor sıcaklığını artırıyor
  • Ayrılmış ön spoylerin arabanın içinde sıkışması sorununu gidermeye çalışıldı.
  • Ralli hazırlık hattı Başlangıç ​​çizgisine yaklaştırıldı
  • Bus Driver’ın işini bırakmaması sorunu giderildi
  • Açılı toprak yol köprüsü korkuluk uçları
  • Güncelenmiş Steamworks.NET sarmalayıcı
  • Geliştirilmiş cıvata alma hassasiyeti
  • Sabit araca çarpan yayaların suç sayılmaması için araç hız kontrolü eklendi
  • Büyükanne şimdi kiliseye gitmek isteyebilir
  • Daha fazla eksik ses efekti eklendi
  • Ağız ölçer testinin verilme şekli değiştirildi
  • Traktörden Traktöre çekme halatı takarken sabit vergi kaçakçılığı boşluk deliği
  • Posta kutuları ile ilgili sorun, bazen reklamların kabul edilmesinin durdurulması sorunu giderildi
  • Eksik Akü negatif terminali için olası düzeltme, negatif / topraklama teliniz eksikse, yeniden bağlamanız gerektiğini unutmayın.
  • Alfa 3 anahtarının elindeki öğeleri düşürmesiyle ilgili hata düzeltildi
  • Moped sonsuz ters hızda sabit hata
  • Made Ruscko daha kötü, ancak sıcaklık göstergesini de sabitledi
  • Çeşitli hatalar düzeltildi
  • Şimdi yanlış yerlere işemekten ölebilirsin
  • Yakıt satın alımının sıfırlanmaması sorunu giderildi
  • Bırakma noktasından ayrılırsanız Jokke yolculuk için ödeme yapmaz

İyi eğlenceler!

İŞEDİĞİNİZ YERE DİKKAT EDİN YOKSA ÖLEBİLİRSİNİZ!

4 Beğeni

GÜNCELLEME 24.04.2021

• Grandma artık hapishane dövmeniz varsa daha az ödüyor
  • Büyükannenin çıktıktan kısa bir süre sonra arabaya çarpmamasına karşı tolerans artışı
  • Telefona kask takılıyken veya iki eliniz de kullanılıyorsa cevap verilemez
  • Harap olmuş arabalar sürüş ışıklarını açıp kapatması çözüldü
  • Bir NPC’yi vurmak ve devirmek artık kasıtsız adam öldürmeye teşebbüs olarak kabul ediliyor
  • Ateşleme ACC moduna tepki vermek için Satsuma yakıt göstergesi yapıldı
  • Pistonlar bazen doğru örgüyü kaçırması ile ilgili görsel hata düzeltildi.
  • Bir ralli seyircisinin üzerinden geçtikten sonra iki günlük kesin olmayan hapis cezası düzeltildi
  • Yağmur sonrası ızgarayı yakamama sorunu düzeltildi
  • Ferndale otomatik 2. vites modu düzeltildi, böylece birinciden ikinciye doğru şekilde değişir

Tekrar indiriyorum sıfırdan başlayacağım bakalım

oyunu yeni aldım indirdim fakat şu küçük mavi minibüsü bulamıyorum amcamızın kapısını da çaldım oyunda 2 günde geçti ama hala araç ve anahtarı yok bunun bir çözümü varmı acaba*

Selam. mavi minubus amcamizin evinin onunde park halinde olacak. aksamustu gozun amcada olsun. panelvani gorunce amcanin kapiyi cal ve anahtari iste. vidanjor icinde ayni sey gecerli olacak ama oncelikle amcayla iyi gecinmen gerek. isin bitince panelvani aldigin yere goturmeyi unutma. yukaridaki konulari gozden gecirmeni oneririm. konuyla ve oynanisla ilgili aciklamalarim var. isine yariyacaktir.

destekleriniz icin:
https://www.youtube.com/watch?v=_9xtzcIDdug&ab_channel=2S-RCMODEL

Beyler satsumayı oyun zamanına göre bir hafta önce tamirciye bıraktım 50k para ödedim almaya gittim araba motordan biyerleri kırıyor. ne zaman alıcam ben bu arabayı

50K parami odedin ? ne yapmasini istedin anlayamadim ! normalde ayni gun veya ertesi gun tamircinin seni arayip arabani al demesi gerekiyor. save dosyani gonderirmisin ?

destekleriniz icin:
https://www.youtube.com/watch?v=_9xtzcIDdug&ab_channel=2S-RCMODEL

bana yardımcı olabilir misiniz my summer car araba ilerlemiyor

sana yardimci olabiliriz. sorun araba ilerlemiyor dersen. vitesi 1 e tak ve ayagini debriyajdan yavasca kaldirirken gazabasmayi unutma derim. :slight_smile:
saka biryana sorunu daha fazla anlatmalisin, yani arac calisiyorda gitmiyormu - yoksa hic calismiyormu - mars basiyor ama falan falan.

1 Beğeni

Böyle sorunlar için video paylaşabilirseniz daha da güzel olur.

araba çalışıyor gaza basıyorum çok yavaş hızlanıyo o da arabanın ilerlemesine yetmiyor

save dosyasi gonderme sansin varmi ?

Agalar s.a bir sorunum var.ben aracı yani satsumayı topladım aküyü taktık kabloları tam çektim.herşey tam ama arabayı çalıştırdıktan sonra vites atıyor ama araba hareket etmiyor bir kaç defa cıvata sıktım çalıştırdım sonra akü bitti yeni akü aldım taktım araba çalışmıyor herşey yerinde ama çalışmıyor bi çare bulabilirmisiniz

Agalar araba çalışınca kontaği kapatıyorum araba kapanmıyor kendi kendine istop ediyor snca öyle kapanıyor herşey tam araçta kötü seste gelmiyor ama vites ve ignition sorunu var

selam, save dosyani gonderebilirsen yardimci olmaya calisirim.