My Summer Car - Ana Konu

Selam, evet @Ozgur59 dedigi gibi kayit dosyani surekli kopyasini al bir sorun olunca oradan baslarsin yada, oyuna sifirdan baslarken Ölümsüz secenegini secmelisin (ehliyet ekraninda seciliyor) balik olayi icin ya kordinatlara bakmalisin yada iskelenin biraz uzaginda birakmalisin. cok derine koyma geri alamazsin. :slight_smile:
kafesin agzini aciyorum demissin ! kafesi kapali birakiyorum ben.

1 Beğeni

teşekkür ederim @Ozgur59 @gampue bir de öyle deneyeyim ama mantıken balık girmesi için trapi açık bırakıyordum bir de kapalı deneyeyim :slight_smile:

Son güncellemeyle oyuna yeni sesler ve şu anda inşaat halinde olan yeni bir mekan eklenmiş.

-Bu güncelleme ne zaman geldi?
-Oyuna en son güncelleme 29.05.2020 tarihinde gelmiş görünüyor.

1 Beğeni

Videoda belirtmemişler ben de şimdi araştırınca öğrendim. Bu güncellemeler deneysel sürümde görülebiliyormuş. Deneysel sürüme geçmek için erişim koduna ‘‘dingdongpong’’ yazmak gerekiyormuş.

1 Beğeni

Bilgi için sağol.

:warning:

Kullanacak olanlara bir uyarı:

Deneysel sürümlerde fark edilmemiş birçok hata olabilir. Bu da save dosyanızın bozulmasına yol açabilir.

1 Beğeni

ses motoru mu değişmiş?

Yok çoğu ses aynı. Sigara içerken çakmak sesi eklenmiş, poşetleri açarken ses değişmiş. Bazı sesi olmayan aletlerin sesi eklenmiş.

tekrar merhaba. araca amplifikatör yeni radyo ve hoparlörler bağladım fakat ses çok bozuluyor oyunun kendisimi böyle yoksa hatamı yapıyorum ?

selam, bir yerde hata yapiyorsun.anteni falanda bagladinmi? cok oldu oynamayali tum baglantiyi hatirlamiyorum, ama anten duzgun degilse ses kotu geliryordu diye hatirliyorum.

ne zamandır oynamıyorum ama detayların suyu çıktı sanırım

Tek anten takılı. Çift antenin cd ye fark ettireceğini düşünmedim fakat yinede denedim radyo netleşiyor fakat cd sesi aynı.

Öncesi :slight_smile:

Sonrası :slight_smile:

2 Beğeni

Kaput kapağı buguna denk gelen var mı? Kaput kapağının 4 vidası da sıkılı olmasına rağmen oyuna giriş yaptığımda sökülmüş oluyor.

o maalesef oluyor uzun zamandır oynamadım fakat düzeltilmemiş demek

traktörde ve şu çaldığımız araçda vites boşta iken kendi kendine stop ediyor varmıdır çözümünü bilen

Traktörde öndeki panelin sağ tarafında “Hand Throttle” var. O kolu birazcık oynatırsan stop etmez. Diğer arabayı hiç kullanmadım ama o arabanın çok sık arıza yaptığını biliyorum.

izlediğim bir rehber videosunda adamın aracı stop etmiyor nedenini çözemedim bi türlü

traktör sıkıntılı otomatik debriyajı algılamıyor.

Kekmet kekliyor bizi :rofl: