My Summer Car - Ana Konu

Değiştirirsin.

Eski yedek save dosyasını geri yükledim kendim pompayı söktüm götürdüm fleetaride yenisini aldım taktım yine aynı değişen hiçbirşey yok.

Lütfen yardım edin bu sorun çözülmüyor bazen marşa basınca bi sürtme sesi gelip araba çalışmıyor tekrar marşa basınca hemen çalışıyor, su basıncı hiç yok sadece motor ısınınca birazcık artıyor onda da zaten motor hararet yapmış oluyor radyatörden su fışkırıyor.

Motoru yeniden topladım yine aynı. Hiçbirşey değişmedi blok hariç herşeyi yeniledim blok yenilenmiyor sanırım

save at bakalım.

ayrıca editör oyunu bozuyor hiç bulaşmayacaktın belki bug’a girmiştir.

editörle para hilesi yapmıştım öyle duruyordu bilgisayarda. sonra oyunu oynarken kayış sesi gelmeye başladı baktım su pompası kilitlenmiş dönmüyor sonra tamirciye de gidemedim sadece satsuma da yakıt vardı bende çaresizlikten msceditör ile pompa sağlığını %100 yaptım oyuna girdim çalışıyordu ama su basıncı 0dı ve motor ısınınca kayış kopuyordu yedekten eski saveye geri döndüm sıfırdan motor yaptım marşdaki sürtme sesi gitti, kayış artık kopmuyor su basıncı da biraz düzeldi fakat sanırım halen olması gerektiği gibi değil ilk çalıştırdığımda 0 motor ısınınca 10 oluyor motor devrinden etkilenmiyor buyrun save indirme linki : İndir Yeni WinRAR arşivi

incelediniz mi ? sorunu nedir bu motorun

yüksek devirle 2 tur attım 0 'dan 10 oldu sıkıntı çıkmadı zaten normal olan su basıncının 0’dan başlayıp motor ısındıkça normal değere yükselmesidir, hararet olmadığına göre şu an sıkıntı yok.

Sanırım durumu şimdi anladım su basıncı göstergesi buga girmiş bir sonraki hatada düzelecek. Motoru baştan yapmadan önce hemen hararet yapıyordu motoru baştan yapınca sorun düzeldi fakat gösterge halen bugda pompa tekrar bozulana kadarda sanırım öyle kalacak. Bu araba zaten sürekli sorun çıkarıp hızlı eskiyor bugün yeni motor yaptım piston sağlığı hiç yol yapmadığım halde %90 olmuş. Yardımlarınız için teşekkürler

1 Beğeni

Merhaba heryeri denedim ancak olmuyor akünün nötr kısmından kablo alıyorum ancak nereye takacam bulamadım

Arabanın şasesine diye hatırlıyorum.

mars motorunun motor bloguna baglandigi vidaya bagliyorduk diye hatirliyorum

1 Beğeni

Editör ile ön camı tamir etmenin bir yolu varmı

selam, editoru falan fazla kullanmayin oyun daha sonra sapitabiliyor. tamircide tamir ettirmeyi dene bence.

Merhabalar. My summer car bütün arabayı, elektrik tesisatı falan her şeyi bitirdim. Arabayı çalıştıyorum. Çalıştık dan sonra vitesi attırıyorum. Gaza bastığımda araba çok yavaş ve anlamadığım bir biçimde araba tekliyor. Neden acaba?

Arkadaşlar ben my summer car da yeni save açtım amca falan geldi ama etrafta gifu yok atık boşaltma tesisindede yok yardımcı olursanız sevinirim

polis el koymuş olabilir

Yeni gelen guncellemelerle vidanjor ve minubusu oyun icerisinde zamanla alicaksiniz. Oyun hakkinda daha once yaptigim aciklamalarda bircok cevap bulunmaktadir. farkli sorunlar yasarsan yazabilirsin

Merhabalar yaklaşık 3 aydır oynuyorum ve her ölüşümde tekrar başlamayacağım desem de tekrar tekrar topluyorum arabayı böyle bir forum bulacağımı tahmin etmiyordum neredeyse tüm yazılanları okudum bilgilendirici ve bıkmadan oynayan insanlar varmış gerçekten o yüzden herkese teşekkür ederim öncelikle. Bir sorum var sadece oyun ile ilgili balık tutma olayını bir türlü beceremiyorum ağzını açıyorum kafesin ama ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu ?

3 Beğeni

google’a fish trap location yazarsan bazı noktalar var, gölün ortasında yazlık popüler ayrıca arabayı topladıktan sonra kayıt dosyanı yedeklersen ölünce tekrar başlamazsın veya benim gibi öleceğini anlayınca gazete animasyonu gelmeden alt-f4 çekmek.

1 Beğeni