My Summer Car - Ana Konu

Marş motoru, ışıklar yanmıyorsa akü bitmiştir.

1 Beğeni

arkadaşlar hava ayarı çok saçma gidip geliyor 13.5 15 arasında tamirciye 2 kez vermeme rağmen düzelmiyor bu yüzden emisyondan geçemiyorum muaynede ne yapmam gerkeiyor acaba

tornavidayla karburatorü biraz daha ayarlaman gerekiyor motor sıcaklığı ortalarda olana kadar bekle ondan sonra tornavidayla ayarla

Benim aracım da gaz yemiyor bujileri kontrol ettim bir sıkıntı yok başka nereye bakayım

hallettim normalde 14 lerde duruyordu eskiden 15 yaptım ayarı düzeldi gaz yememesi indüksiyon bobinini çevirmeyi deneyin

Şu oyunu alacaktım iyi ki almamışım

neden öyle dedin ki şimdi :smiley:

hata etmissin bence.

1 Beğeni

yazılanları tek tek okudum ufak bir hata da araç arıza yapıyorsa fenniden geçemiyorsa ohohohohoho

ben reel hayatımda mekanik işini çok seven biriyim araçlarımı kendim tamir ederim bazen bu oyun beni bile deli ediyor ama tamirattan değil saçma buglardan dolayı tam tren yolundan geçiceö traktörle 1 sn almaz tam o an tren gelip bana çarpıyor hadi öldün arabayı yaptırıyorsun ustadan çıkıyorsun yeşil arabalı manyak gelip bodozlama sana çarpıyor yada sen kaçmaya çalışırken sağa sola vuruyorsun araba gene haşat ama sinir etsede keyif alarak oynatıyor :slight_smile:

Merhaba. Satsumayı topladım muayeneden geçtim biraz modifiye yaptım fakat bir sorunum var. Su pompası zaten durumu oyun başında kötüydü bende tekrar uğraşmak istemedim msceditor ile pompayı düzelttim radyatör ve karbüratör modifiyeli ile değiştirdim yeni göstergeler ekledim sorunum ise göstergelerden bakıyorum arabada su basıncı hiç yok hararet yapıyor hemen. Bazen çalışmıyor demir sürtme sesi gibi bir ses geliyor bu sesle ilgisi varmıdır bilmiyorum birde motor ısınınca motorun yanındaki kayış kopuyor

Conta yanmıştır. Senin motorda baya sıkıntılar var anlaşılan.

Conta da değişti modifiye parçaları takana kadar hiçbir sorun yoktu onları takınca su basıncı 0 oldu

Su ekledin demi?

Su full yağlar full 2 gündür bu sorunla uğraşıyorum msceditor de hiçbir sorun bulamıyor ama su basıncı 0, motor ısınınca kayış kopuyor, bazen marş basmıyor demir sürtme sesi geliyor motor daha hiç hararet görmedi conta değiştikten sonra. Bu arada su eksilmesi yok koyduğum gibi kalıyor

Editor falan karıştırmasaydın keşke. Şuan bişey demek çok zor.

Yedek save duruyor onunla kendim su pompasını değiştireyim birde

Dikkatli inceleyince farkettim basınç 0 değil basınç var ama çok az olması gerekenden 10 daha düşük sanırım

Araba çalışırken tekrar su ekle. Belki düzelir.

Yine aynı. Durumu %100 olan sağlıklı sağlam su pompasını fleetari de tekrar yenisi ile değiştirebilirmiyim ?