My Summer Car - Ana Konu

Selamlar arabayı kurdum ama anahtarı cevırınce herhangı bı tepkı alamıyorum yardımcı olursanız sevınırım

merhaba, kablolama isleminin dogrulugundan emin olunuz ve akunun dolu olup olmadigini kontrol edininz.

akuyu yenı aldım kablolardada sıkıntı yok gıbı

Akuyu yeni aldiysan hemen sarja tak. hic sarj etmeden iki kere calistirmayi denediysen aku bitti demektir. yeniden sarj olmaya bilir.kablolama islemi zor bir istir. aku- sigorta kutusu arasi…benzin pompasina giden hat. on goguslukteki yerler. notr ucu. yani tek tek kontrol et. yinede herseyin dogru oldugunu dusunuyorsan ozaman motoru toplarken bir hata yaptin.

Arkadaşlar satsuma yi daha biraz önce topladım ama araç çalışıyor vitese geçip gitmiyor bagriyo bagriyo gitmiyor bu neden yapar

vitesin motor bolumundeki vidalarini bagladin mi ?

3 tane vida sıktım motora giden vites çubuğu ile ilgili

Arkadaşlar güncelleme geldi oyuna ben tam anlamıyla anlamadım İngilizcem yetmedi anlayan varsa paylaşsın lütfen.

Arkadaşlar araba vitese geçmiyor sorunu bulamadım kontrol ettim herşeyi bir türlü olmadı nasıl yaparız

son sürüme göre bizzat kendi tarafımdan biraz türkçeleştirdiğim mod var istersen atabilirim

@gampue yardımcı olabilir misin?

Tolga selam, save dosyani gonderirsen yardimci olmaya calisirim.

Şu oyunda sinek sesini kapatmanın veya oyun dosyalarından silme imkanı var mıdır? Sinek ilacını denedim ama bi süre sonra yine geliyor ama hiç gelmemesi lazım. Huyum var sanırım :smiley: sinek veya vızıldama sesi duyunca kaşınmaya başlıyorum ve aşırı huzursuz oluyorum. Kulaklıkla da duyunca huzursuzluk katlanıyor, sanki gece 3 te kulağımın dibinden geçiyolar. Sırf şu ses yüzünden güzelim oyunu oynayamıyorum…

Mosquito Kill diye bir mod var onu deneyebilirsin, tamamen bitecegi yonunde aciklama var ama ben denemedigim icin nekadar etkili birsey diyemem.

1 Beğeni

Arkadaslar merhaba
yeni guncelleme ile oyun artik DX11’i destekleyecektir.
bununla birlikte birkac duzenleme yapilmistir.

dx11 sorunlar cok yasanirsa dx9 secenegi yapabilirlermis. dx11 oldugu icin bazi sistemlerde performans artisi olacaktir.

Oyuna 2 senedir bakmadım kayda değer yenilik var mı ? Kış versiyonu çıkacak deniyordu var mı bir haber bilginiz var mı

iki sene olduysa bi girip bakman gerekir :slight_smile: teyip ve el feneri icin artik marketten pil alman gerekiyor. evde sigorta panosu var ve marketten yine sigorta almalisin, yagmurlu havalarda epey atan oluyor.
my winter car oyunun hikayesinden birseyler aktardilar, aracin ne olacagi kismen belli oldu, merak edilen konu fiyat ve cikis tarihiydi, bir yerde 15euro yazilmis fiyat icin tek bildigim bu, cikis tarihi icin hicbir bilgi yok. oyun yine ayni haritada gececek yani MSC 2 gibi diyelim, 2000 yillarda gececek falan neyse bekleyip gorecegiz, guzel oyun olacak, ve modlarla cok daha guzel olacaktir.

Yanıt için teşekkürler hocam :slight_smile: en son şu arabaya tesisat olayları geldiğinde sinirlenip bırakmıştım :sweat_smile:

selamın aleykum ben bir türlü biçerdöveri alamadım balyaları koydum
parayı verdı ama anahtarı vermedı kaç günde arıyor bu silip atıcam oyunu en son ayar etti

merhabalar aracı vitese atıyorum ama boştaymış gibi ses çıkıyo ve araba yerinden kıpırdamıyor bi yardımcı olabilirmisiniz vites kutusundaki vidalara baktım