My Summer Car - Ana Konu

yanlis hatirlamiyorsam vidayi 2 tur ceviriyorduk yada 3 tur. ondan sonra zaten gozle gorulur bir gerginlik te oluyor kayista ve sestede duzelme oluyor. kayit dosyasi gondermek sorun degil de yaptigin ve yapacagin bakimlar sana herdaim lazim olacak seyler. oyunda arac surekli ariza yapiyor cunku, soyle dusunme, araci topladim gittim muayeneye ve plakayi aldim is bitti. oyle birsey yok. basimdan gecen bir olay. aracimi topladim plakam var ve tum modifiyelerde yapili. neyse sehirde gezdim eve geldim ertesi sabah kontagi bi cevirdim ki motor indi asagiya. piston karteri kirip disari cikti hatta arkadasin motor blogu gitti boyle bir sorunda, yani kendin yapmalisin herseyi ki ilerleyen surecte rahatca tamir edebilesin.

eywallah teşekkür ederim :slight_smile:

benim alternatör bozulmuş neyapabilirim ki

sokup tamirciden yenisini alabilir yada cuma-cumartesi gunleri sehir merkezinde ralli yapilir. orada sari 2 katli binanin arka tarafindan cikma parcalar satilir, oradan da alabilrsin.

kayit dosyani gonder bakayim

eywallah bakayım olmazsa gödnereym

Sarı 2 katlı bina tam olarak nerede aceba

Arkadaş mı hangisi o :thinking:

1 Beğeni

vidanjörün olduğu yerde mi

senmisin pistonu bloktan cikartan ha soyle bakayim. :slight_smile:

1 Beğeni

Kaputtan fırladı biride :joy::joy:

1 Beğeni

BU yedek parçacı nerede aceba Tarif edermisiniz

tamirci sehir merkezine arac ile giderken tren yolundan sonraki yol ayriminda sola don daha sonra tekrar ilk sola ve duz devam et sag tarafinda kalacak… cikma parca satan ise ralli gunlerinde sehir merkezinde market yonunden gelirken sehir cikisinda soldaki binanin arkasinda - futbol sahasinin karsisindaki bina

senin sarı civcivin motoru alev alıp bozulmuştu bir ara onu yapayım yolun ortasında kalmıştım otobüsle eve döndüm, traktörle sanayiye götürüp bakarım kendim yapamazsam usta yapsın.

önünde direk olan ev mi acemiyim biraz vallahi kusura bakma :slight_smile:

reis sen yardım etsen bu çıkma parçacı nerde hangi renk bina kilisenin ne tarafında kalıyo

yesil okla isaretledigim yerdeki bina.

Eywallah Krallah Sağolasınız cansınız.

@ATIF_BAS rica ederiz elimizden geldigince

sende benim kanala abone olursan cok memnun olurum hani :slight_smile:
https://www.youtube.com/channel/UCEUw5OVbaI8QEwDaFPpQZRQ

1 Beğeni