My Summer Car - Ana Konu

tabiki
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

1 Beğeni

ulan şu oyunu bir adam akıllı oynayamadık yav böyle beni bir dağ evine kapatsalar sadece bunu oynasam

2 Beğeni

SELAMINALEYKÜM ARAÇTAN MOTOR KISMINDAN BUHAR GELİYOR BEYAZ SİZCE NEDEN YAPIYO OLABİLİR? :thinking:

@gampue ARACIN YAĞI HEMEN BİTİYOR NEDEN OLABİLİR ACEBA USTAM :thinking:

büyük harf kullanmaya gerek yok?

pardon klavyede açık kalmış.

yag olayindan baslayalim. vidalari kontrol etmekle basla. ozellikle karterin altinda buyuk bir vida vardi ona bak. duman olayida arac yagsiz kalinca harerat yapmaya basliyordur o nedenledir o. eger yag olayina bakarken radyator borularindaki vidalari tornovida ile tekrar kontrol et. birsey olursa yazarsin

2 Beğeni

sagolasın ustam onlar tamdı. contayı yakmışız. değiştirdim. bu sibop ayarını nasıl yapabiliriz 16 ileri 7 geri felan diyorlar

evet ayar ile ilgili bircok video ve soylenti var , onlardan birine bakarak yapmaya calismalisin. daha sonra yavas yavas araci fazla zorlamadan tamirciye gotur ve toplasin tam bakim yaptir.

1 Beğeni

tam bakım olarak factory engine yi mi seçmeliyim

evet onu yaptiracaksin

1 Beğeni

Bu spor yay ne işe yarar ustam mavi ve kırmızı şey ne işe yarıyor

@ATIF_BAS takıldığın yerde bu elemanın videosuna bakabilirsin ben ince ayarları onun yaptığı gibi yaptım sorun çıkmadı. My Summer Car - FULL ENGINE, BODY, WIRING AND TUNING TUTORIAL UPDATE - MAY 2020 #mysummercar - YouTube

Eywallah sağolasın ustam.

1 Beğeni

Arabayı vitese takıyorum geçmiyor sadece geri vitese geçiyor neden yapar ustam çat diye ses geldi

başına gelen yokmu ustalarr :thinking: :expressionless:

Bilemedim dostum tam sıkılmamış bir şeyler olabilir

sağol kral cevabın için flywheel den miş

1 Beğeni

piston kırıldı söktüm parçaları vs piston aldım taktım camshaft ı takamıyorum ok işareti çıkmıyor off bug a mı girdi acaba başına gelen varsa yardımcı olabilirmi?

1 Beğeni

@gampue @Sashigrey bir sorunla daha karşılaştım :slight_smile: demir demire değer gibi ses geliyor hangi parça oabilir?