JetsGo Kaplamacılık A.Ş

Merhabalar Simülasyon Park üyeleri,
Bu başlık altında ETS 2 için yapılan otobüs modlarına yaptığım boyamaları haftalık ve ya birkaç günde bir olacak şekilde paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

Duygu ve düşüncelerinizi, istek ve önerilerinizi de belirtirseniz memnun olurum.

Mevcut Araçlar ve Boyamalar

ECMods Neoplan Yeni Tourliner C

Kamil Koç Ege Hat
Varan Lite
Pamukkale 60. yıl

ECMods Temsa Safir II

Varan Gradient
Varanbus

OyuncuyusbisMods Mercedes-Benz Yeni Travego 15 SHD

Lüks Amasya İtimat Fuar 2016
Havaist

25 Beğeni

Hayırlı uğurlu olsun :pray:

Şuana kadar 8 aracımızın kaplamasını sorunsuzca yaptırdık. Memnuniyet odaklı çalışılıyor. herkese tavsiye ederiz :wink:

10 Beğeni

Mercedes Benz Travego S 15 SHD için özel kuşak varan kaplaması yaparsan çok sevinirim hocam

2 Beğeni

İlk kaplamamızı paylaşalım o zaman. :partying_face: :partying_face:

Mercedes-Benz Yeni Travego 15 SHD renkli araçları ile birlikte tanıtılan yeşil renkli 05 BB 540 plakalı araç Lüks Amasya İtimat giydirmesi ile sizlerle.

Araç renk kodu : #39B07
Araç Linki: MB-Yeni Travego 15 SHD - OyuncuyusBisMods
Kaplama Linki: Travego15 SHD Amasya İtimat Fuar 2016

UYARI!! Boyamanın çalışması için modu en üste alınız. Araç içerisinde Custom Template de çıkar. [Yeni otobüs modlarının kapı olayından sonra mod olarak çıkarılmadığından bu yöntemi kullanıyorum.]

13 Beğeni

Bir lüks Gümüşhane turizm alabilir miyiz

2 Beğeni

Abiiim, Neoplan yeni Tourliner için KamilKoç siyah kurumsal (Ege Hat) yapabilir misin ?

2 Beğeni

abı merhaba yenı Travego 2015 oyuncuyus bıs olan luks kahramanmaraş turızm yenı ımaj yaparmısın

1 Beğeni

:wink:

12 Beğeni

luks karmanmaraş turizm yenı ımaj geleçekmı Travego 2015 yenı olan

:star_struck: :fire: :fire:

Elimde kuşak olmadığı için maalesef. Belki ilerleyen zamanlarda.

@AtaKaptan isteği üzerine… :blush:

Neoplan Yeni Tourliner C 13 metre aracına konsept olarak yaptığımız Kâmil Koç’un Ege Hat giydirmesi sizlerle.

Araç renk kodu : #000000
Araç Linki: Neoplan Yeni Tourliner C | trzpro mods
Kaplama Linki: Neoplan Yeni Tour Kamil Koc Ege Hat

UYARI!! Boyamanın çalışması için modu en üste alınız. Araç içerisinde Custom Template de çıkar. [Yeni otobüs modlarının kapı olayından sonra mod olarak çıkarılmadığından bu yöntemi kullanıyorum.]

12 Beğeni

Eski kasa tourismoy a Pamukkale jumbo

1 Beğeni

reıs luks afşınlılar yaparmısın yenı Travego 2015 olan a

1 Beğeni

Jilettt gibi…

1 Beğeni

luks afsınlılar

İsteğinizi gördüm ancak ben bu işi genel de boş zamanlarımda yapıyor. Ayrıca elimde logosu vs yok çizmem içinde zaman gerekiyor. Anlayışınız için teşekkürler. Ayrıca şuanlık da elimde hali hazırda olan boyamaları paylaşmayı düşünüyorum.

3 Beğeni

ECMods Temsa Safir II aracına konsept olarak yaptığımız Varan Gradient giydirmesi sizlerle.

Araç renk kodu : #000000
Araç Linki: Temsa Safir II | trzpro mods
Kaplama Linki: Temsa Safir Varan Gradient Skin

10 Beğeni

ECMods Temsa Safir II aracına konsept olarak yaptığımız Varanbus giydirmesi sizlerle.

Araç renk kodu : #FFFFFF
Araç Linki: Temsa Safir II | trzpro mods
Kaplama Linki: Temsa Safir II Varanbus

9 Beğeni

Abiim, Neoplan tourliner 13’e müsait bir zamanında Altur servis kaplaması yapabilir misin ? @JetsGo

2 Beğeni