JetsGo Kaplamacılık A.Ş

Eski kasa tourismoy a Pamukkale jumbo

1 Beğeni

reıs luks afşınlılar yaparmısın yenı Travego 2015 olan a

1 Beğeni

Jilettt gibi…

1 Beğeni

luks afsınlılar

İsteğinizi gördüm ancak ben bu işi genel de boş zamanlarımda yapıyor. Ayrıca elimde logosu vs yok çizmem içinde zaman gerekiyor. Anlayışınız için teşekkürler. Ayrıca şuanlık da elimde hali hazırda olan boyamaları paylaşmayı düşünüyorum.

3 Beğeni

ECMods Temsa Safir II aracına konsept olarak yaptığımız Varan Gradient giydirmesi sizlerle.

Araç renk kodu : #000000
Araç Linki: Temsa Safir II | trzpro mods
Kaplama Linki: Temsa Safir Varan Gradient Skin

UYARI!! Boyamanın çalışması için modu en üste alınız. Araç içerisinde Custom Template de çıkar. [Yeni otobüs modlarının kapı olayından sonra mod olarak çıkarılmadığından bu yöntemi kullanıyorum.]

10 Beğeni

ECMods Temsa Safir II aracına konsept olarak yaptığımız Varanbus giydirmesi sizlerle.

Araç renk kodu : #FFFFFF
Araç Linki: Temsa Safir II | trzpro mods
Kaplama Linki: Temsa Safir II Varanbus

UYARI!! Boyamanın çalışması için modu en üste alınız. Araç içerisinde Custom Template de çıkar. [Yeni otobüs modlarının kapı olayından sonra mod olarak çıkarılmadığından bu yöntemi kullanıyorum.]

9 Beğeni

Abiim, Neoplan tourliner 13’e müsait bir zamanında Altur servis kaplaması yapabilir misin ? @JetsGo

2 Beğeni

abı yenı travego ya cesur bıngol yaparmısın plaka da olsun

OyuncuyusbisMods Mercedes-Benz Yeni Travego 15 SHD aracına yaptığımız Havaist giydirmesi sizlerle.

Araç renk kodu : #FFFFFF
Araç Linki: MB-Yeni Travego 15 SHD - OyuncuyusBisMods
Kaplama Linki: MB Yeni Travego 15 SHD Havaist

13 Beğeni

Oyuncuyusbis ekibinin yaptığı Travego SE 15 SHD otobüse BEST VAN skin yapma şansınız var mı?

1 Beğeni

İsteğinizi aldım ancak bu aralar yoğunum paylaşımları da kesmemek adına önceki yaptığım boyamaları paylaşıyorum.

abı yaptın boyamalar nerden gorecez paylaşdını

Bu başlık altında paylaşıyorum. Buradan takip edebilirsin.

Skin yapmak istiyorum otobüs şemaları ni nereden bulurum

İndirdiğin modlarda araç + skinpack olarak çıkar. Skinpack dosyalarının içinde Template mevcut.

Hepsinde yok

Abi selam, bir ricam var. Neoplan’a yaptığın Retro Varan kaplamasını Tourismo 16 2018 kasaya da yapar mısın acaba ?. Çok güzel olacağını düşünüyorum.

Merhaba, müsait olduğunuz bir vakit PMDG 737 NGXu için TC-JYA’nın livery’sini yapma şansınız var mıdır acaba? İyi çalışmalar :slight_smile:

@AtaKaptan isteğiniz not aldım ancak tez ödevlerim gereği artık oyuna dahi giremiyorum. Bir gün yaparım diyelim.

@Ulanalp hocam uçaklar için livery yapmıyorum. Sadece FSLabs SL için TC-JSU [ Lego Livery] , TC-JTK [Pink Cap], TC-JTR [Teknofest] boyamalarını yaptım. Ancak yaparken de birçok zahmeti var. Ancak dediğiniz uçağa baktım sıradan THY liverysi. Avsim de vardır benzerleri.

1 Beğeni