JetsGo Kaplamacılık A.Ş

Kâmil Koç Sanal Şirketi için yaptığımız Avrupa’da kullanılacak araçları için KâmilKoç-Flixbus boyamaları sizlerin oyları ile belirlenecek. Aşağıda bulunan 6 adet kaplamayı hangisi daha uygun ve hoş bulduysanız alt kısımda yer alan anketten lütfen belirtmenizi isterim. Sizlerden ricam lütfen herhangi birine de olsa oy vermeniz. Oy çokluğu olan boyama seçilecek.

Anket için TIKLAYINIZ

Link güncellendi…!

8 Beğeni

Hepsi birbirinden güzel ama ben kararsız kaldım hocam :rofl:

1 Beğeni

Fosfor işini maalesef ki bilmiyorum. O yüzden yardımcı olamayacağım.

abı adiyaman anka turızm yaparmısın

Konya’nın yerel firmalarından Kontur’a geçtiğimiz günlerde teslim edilen 42 KK 150 plakalı mavi nazar boncuğu sizlerle.
!! Aracın çok fazla görselleri olmadığından arka kısmı tahminen yapıldı.

Araç Renk Kodu

RGB: 0, 0, 148
HSB: 240, 100, 58
HEX: 000094

Araç Linki: MB-Yeni Tourismo 2018 - OyuncuyusBisMods
Kaplama Linki: MB Tourismo 16 RHD Kontur Mavi

UYARI!! Boyamanın çalışması için modu en üste alınız. Araç içerisinde Custom Template de çıkar. [Yeni otobüs modlarının kapı olayından sonra mod olarak çıkarılmadığından bu yöntemi kullanıyorum.]

12 Beğeni

ECMods Neoplan Tourliner C 13 metre aracına Pamukkale’nin yeni yaşı için Pamukkale 60. yıl kaplaması (Normal+Metlik) sizlerle.

Araç Linki: Neoplan Yeni Tourliner C | trzpro mods
Kaplama Linki: Neo Tourliner Pamukkale 60.yıl

11 Beğeni

merhaba iyi günler otobüs modunda bu skin var ancak metalik özellikli olduğu için kapılar açılmıyo sizden ricam normal boyama paketine ekleyebilir misiniz

2 Beğeni

Degrade yüzünden oluyor eğer düz renk verilirse renk geçişi bozuluyor diye biliyorum

OyuncuyusBis Mercedes-Benz Yeni Tourismo 16 RHD aracına Pamukkale’nin yeni yaşı için Pamukkale 60. yıl kaplaması sizlerle.

Araç Linki: Mercedes-Benz Yeni Tourismo 16 RHD |OyuncuyusBis
Kaplama Linki: New Tourismo Pamukkale 60. yıl

6 Beğeni

Bakacağım.

1 Beğeni

OyuncuyusBis Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD aracına Varan Elite kaplaması sizlerle.

:camera:: @EmirAkcaman

Araç Linki: Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD |OyuncuyusBis
Kaplama Linki: New Ttravego 16 | Varan Elite

Template harici çıkar. Plaka ve tabela eklemek için mevcut template dosyasının içindeki “custom_plate.dds” ve “tabela53.dds” dosyalarını kullanınız.

5 Beğeni

Varan elite kaplamasını Travego SE 15 SHD modelinde de görsek çok güzel olur sayın jetsgo :slight_smile:

Yapılır yapılmasına da metalik araç üzerinde ayrı bir hoş duruyor kendimce. :upside_down_face:

Doğru valla öyle, umarım metalik kaplama özelliği olmadığı için isteğim göz ardı olmaz dkdkdkdkd

İsteğinizi sıraya aldım tabii ki de. Boş vakitlerimde yapıyorum. Bu aralar @EmirAkcaman Bey’in arabaları geliyor bizim Bursa’ya onlarla uğraşıyoruz. :grin:

3 Beğeni

Emir Bey’in araçlarından bizlere sıra gelmiyor :laughing:

yeni travego 16 türkay turizm kaplaması şimdiden teşekkür ederim

2 Beğeni

yeni çıkan mod için kaliteli metro cip istıyorum yaparsanız mutlu olurum (mevcut olan skini pek beyenmedim)

1 Beğeni

Müsait bir zamanımda bakarım.

Önceki istekleri de boş vaktim çok fazla olmuyor bakamadım. Ama yine de yapmaya çalışacağım.

1 Beğeni

OyuncuyusBis Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD aracına 06 LVT 53 Kâmil Koç kaplaması sizlerle.

Mod içerisinde Normal ve Metalik olmak üzere 2 adet kaplama vardır. Normalde kapı animasyonları çalışırken, metalik boyamada animasyonlar çalışmaz.

Araç Linki: Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD | OyuncuyusBis
Kaplama Linki: New Ttravego 16 | 06 LVT 53 Kâmil Koç

Template harici çıkar. Plaka ve tabela eklemek için mevcut template dosyasının içindeki “custom_plate.dds” ve “tabela53.dds” dosyalarını kullanınız.

3 Beğeni