Gündem Simülasyon "Haftalık Video Haber Serisi" [Ana Konu]

güzel video olmuş elinize sağlık. güzel haberler vardı bu hafta.

Videonun montajına şimdi başlıyorum. Kamera kullanmadım. :slight_smile:

2 Beğeni
7 Beğeni
  1. bölümü montajlarken 29. bölümün haberlerini hazırlamak :face_with_hand_over_mouth:
4 Beğeni
1 Beğeni

Helimsimmer da böyle bir şey yapmaya başlamıştı. Hatta Patreon’dan para toplamaya başladı. Ben de yıl sonunda her şey istediğim gibi olursa başlamak istiyorum.

@HasanOfke Gündem Simülasyon 29. Bölümü 1 saate yayınlanır mı?

1 Beğeni

evet yükleniyor

2 Beğeni
5 Beğeni

Gündem Simülasyon bu gece yayınlanmayacak. Cumartesi günü yayınlayacağım.

3 Beğeni

birgün geç olsun güç olmasın iyi ki böyle birşey çıkartmışsınız sohbetine doyum olmuyor :sunglasses:

1 Beğeni
6 Beğeni
5 Beğeni

Azcık gecikebilir ama mutlaka bu gece yayına girecek.

3 Beğeni

şu an render alınıyor

2 Beğeni

Red Dead Redemption 2, PC’ye duyuruldu! Microsoft Flight Simulator için muhteşem videolar paylaşıldı. Flight Sim Show 2019 bu hafta sonu RAF Museum’da düzenlenecek. DCS World için F-16C Viper savaş jeti çıktı! ETS 2 ve ATS için Pembe Kurdele etkinliği başladı. Road to the Black Sea DLC’si için simgesel noktalar paylaşıldı. F-MAX modu ile ilgili yeni gelişmeler… SnowRunner için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Alaskan Truck Simulator için yeni görüntüler, Deadliest Catch The Game için Kickstarter kampanyası devam ediyor. Cem Bölükbaşı, Formula Renault Eurocup’ta yarışacak. F1 2019 için Formula 2 2019 sezonu geldi. Türk F1 2019 ligleri başlıyor. RaceRoom için Dubai Autodrome pisti satışa çıktı. Automobilista 2 için yeni geliştirici günlüğü paylaşıldı. Train Sim World 2020’nin Rhein-Ruhr Osten: Hagen - Wuppertal DLC’si 10 Ekim’de çıkacak. Mashinky için yol araçları güncellemesi 6 Ekim’de çıkacak. Train Valley 2 için de Passenger Flow isimli DLC yayımlandı. Farming Simulator 19 için ilk online turnuva düzenlendi. Fernbus Simulator ve Tourist Bus Simulator için MAN Lion’s Intercity yayımlandı. Tourist Bus Simulator’ın 1.4 güncellemesi tamamlandı. Cooking Simulator için FoodNetwork DLC’si duyuruldu. Profesyonel TV stüdyosu yeni bir yemek yarışması oyun modu gelecek. 30 yeni tarif, 16 yeni içerik, yeni mutfak tasarımı geliyor.
Gündem Simülasyon devam edecek!

7 Beğeni

Şu an internette bir sıkıntı var o yüzden video yine gecikecek gibi yemeğe çıkmam lazım zaten :frowning:

1 Beğeni

üzgünüm ama bu gece de olmayacak :smiley: yarın öğlen hazırlamaya çalışıcam akşamına zaten yayın da olur…

2 Beğeni

montajı yapıyorum yayınladıktan sonra zaten yayın açıcam

2 Beğeni
4 Beğeni