Gündem Simülasyon "Haftalık Video Haber Serisi" [Ana Konu]

Bundan böyle belli aralıklarda Gündem Simülasyon adında o ay ya da birkaç hafta içinde simülasyon oyunları dünyasında neler olduysa bu videoda aktaracağım. Burası ana konusu olsun. Gelişmeleri yazarız. Yer almasını istediğiniz oyunları gönderebilirsiniz. Bir sonraki bölüm 16-17 Şubat’ta yapılabilir. 15 günde bir yapılması sıcağı sıcağına aktarmak, çok konu biriktirmemek adına iyi olur diye düşünüyorum. İlk bölümde bir sürü şeyi kesmeye çalışsam da konu dağılmaya başladı.

1. Bölüm

İlk bölümden sonra yapılacaklar;
Kamerasız olabilir. Sadece sesle sıra sıra anlatabilirim. Video süresi için ise eğer 15 günlük gündem çok fazla olmazsa 25 dk. civarında tutturmaya çalışırım. Ama niyetim sadece şu oldu bu oldu demek değildi. Kimsenin görmediği bir yerde kalmış bilgileri de paylaşabileceğimiz bir akış oluşturmak gerek diye düşünüyorum. Aklımda bir sürü fikir var ama pat diye olmuyor. Siz yine de önerilerde bulunun yani topluluğun yaptığı şeyleri de haber yapabilelim. Gündem Simülasyon x. Bölüm “sdfsdfsgfdgdg” şeklinde ilgi çekici başlık olarak da yapabilirim çünkü dikkat çekmemiz lazım. Sadece oyun da olmamalı :smiley: aslında videoda kestiğim yerlerde biraz buna sitem ediyordum ama yayınlamadım.

Programın isim sahibi de @SinagritBaba teşekkürler.
Eğer program için logo tasarlamak istiyorsanız yapabilirsiniz. :smiley: Çok karışık olmayan sade ve olayı anlatan basit logo işimizi görebilir.

14 Beğeni

İkinci bölümün konularını şimdiden belirlemeye başladım. 16-17 Şubat tarihlerinde yayınlanacak. Daha ayın 4’ün birçok konu birikti yeni oyun çıkışından ziyade farklı haberler eklemeye çalışıyorum. Bakalım bu iki haftada neler olacak? :smiley:

3 Beğeni

Şimdi de RedBull telif attı WRC videosunu gösterdiğim için :smiley: para kazanma kapandı teşekkürler… Bir daha video falan eklemiyorum sabit resimler yeterli.

2 Beğeni

Çok gündem birikti yine cumartesi 2. bölümü çekebilirim içimde kalmasın sonra hiç çekemem bak :smiley:

2 Beğeni

Şubat ayı bitti yarın İstanbul’dayım(Emre ile buluşucaz abov abov için) :smiley: Cumartesi-Pazar geciken 2. bölümü çekeceğim. Çok konu var artık uğraşıp kısa net olarak hepsini aktarmaya çalışıcam. Mart ayında da oturtmaya çalışırız.

3 Beğeni
5 Beğeni

Evet 3. bölüm Cumartesi akşamından önce geliyor :smiley: ben aslında pazar akşamı çektim ama yorgundum berbat oldu sonra da pazartesi yeniden çektim beğenmedim ve tarih kaçtığı için sildim
haftalık olduğunda gerçekten anlatılacak çok şey oluyor
yarın gereksiz şeyleri hiç uzatmadan kısaca geçip birkaç oyundan bahsedicem özellikle deadstick

2 Beğeni

tahminim saat 17 gibi yayınlarım şu an resimleri ekliyorum kurgu bitmedi yani :smiley: yarısı geçen haftann mevzusu :smiley:

1 Beğeni

Bu videonun gunahi ne? Render surekli cokuyo cudayi kapattim software encoding ile renderlicam uzun surecek
Aksama yayinlasak bari zaten butun zamani yedi

5 Beğeni

şimdi yüklüyorum nihayet :smiley:

4 Beğeni

evet yayında :smiley:

5 Beğeni

dördüncü bölümün içeriğini hazırlamaya başladım daha hafta başlamadı tabii :smiley:

4 Beğeni

Yarın video yapacak mısın ağabey?

yarın akşamdan önce yayınlanacak

1 Beğeni
6 Beğeni
  1. bölüm yarın akşama doğru yayınlanacak. Güzel haberler var. T16000M için ilk izlenimleri de aktaracağım. Saatlarce FS19’da denedik. Şu an DCS World indiriyorum. ARMA 3 test ettim sorun yok zaten :smiley:
1 Beğeni

Haftalık simülasyon oyunları gündemi 6. bölümü ile karşınızda! Nisan 2019’un ilk haftasında yaşanan gelişmeleri değerlendiriyoruz.

2 Beğeni

Akşama doğru 7. bölüm ile seriye devam edeceğiz. :slight_smile:

3 Beğeni

Video?:no_mouth:

şu an tam hd değil

yarım saate yayınlanır

4 Beğeni