Gündem Simülasyon "Haftalık Video Haber Serisi" [Ana Konu]

1. bölümün notlarını almaya başladım. Uzun olmaması gerek :face_with_raised_eyebrow:
3 Beğeni
  1. bölüm akşam yayında olacak. Öğlenden sonra çekmeye başlıyorum.
1 Beğeni
3 Beğeni
  1. bölüm akşam yayında olacak. Birazdan çekmeye başlıyorum. Sabahtan çekilmesi mümkün değil ve zaten Cumartesi gününü bu video yiyor. Çok fazla konu var ve montajlar zaman harcıyor. Haftaya da 10. bölüm çekilecek. Ve niyetim Gündem Simülasyon canlı yayınını başlatmak.
1 Beğeni

Gündem Simülasyon 9. Bölüm “Transport Fever 2 ve Kamyon Yarışı Simülasyonu Geliyor”

2 Beğeni
  1. bölüm Cumartesi akşamı biraz geç gelebilir. Ama çok konu var söyleyeyim :smiley:
1 Beğeni

Sabırsızlıkla bekliyorum çayımı yudumlayıp izleyeceğim :smiley:

2 Beğeni

şu an montajlıyorum saat on gibi herhalde yayınlanır

1 Beğeni

henüz hd değil - daha uzundu ama kesmek zorunda kaldım bir uykusuzum her hafta yeni bölüm çeke çeke zaten düzene girecek konular
canlı yayın olayı için twitch mi youtube mu olmalı bilemiyorum karışık iş videoyu tercih ederim

5 Beğeni
  1. bölüm için gündem hazırlanıyor. Birkaç özel oyun ve bunların arasında çok dikkat çeken yapım var onu kapağa ve başlığa koyup öne çıkarabilirim ya da ayrı bir video yapabilirim çünkü bunu hak ediyor.
1 Beğeni

Yayın yerine video daha mantıklı haci

1 Beğeni

video olacak olmayacak değil de bunun adında bir yayın lazım ama videoalrdan vakit yok

2 Beğeni
  1. bölümde yer vermek istediğim özel bir oyun var. Baya hoşunuza gidecek bir şey ama ayrı videoyu hak ediyor onu da Pazar günü çekebilirsem harika olacak. :smiley: “dinamik arazi” bile var…
1 Beğeni
  1. bölüm akşamdan önce yayınlanır. Öncesinde SiSL ile canlı yayının kaydı yayınlandı. Şimdi Diesel Brothers’ın multiplayer videosunu montajlayıp yayınlamam lazım. Öğlenden Sonra Gündem Simülasyon 11. bölüm çekilecek. Çok konu var mı var da hızlı hızlı geçerim. Türkiye olayını zaten çok konuşmaya gerek yok. Anlatıldı ve daha sonra hallederiz. Bahsettiği diğer oyun ise ayrı bir videoda tanıtılacak ve benim onun için sitede yazı hazırlamam lazım.
1 Beğeni

Gündem Simülasyon 11. Bölüm “TRAKYA EKLENİYOR TÜRK OYUNCULARI ARTIK ÇOK MUTLU”

Evet video yayında :smiley:

1 Beğeni

Ne oldu o oyuna? @HasanOfke

1 Beğeni

tanıtıcaz ama önce bir yazı hazırlayalım

1 Beğeni
  1. bölüm akşamdan önce yayınlanabilir. Tanıtacağım diğer oyun ise yeni bir ormancılık simülasyonu Lumberjack Simulator bu videoda yer almayacak.

Canlı yayın adı ise Gündem Simülasyon - Soru&Cevap olabilir.

1 Beğeni

Gündem Simülasyon 12. Bölüm “Yeni Kamyon Simülasyonu Dangerous Truck”

3 Beğeni

Akşam 13. bölümde güzel gelişmeler olacak. 14. bölümün de başlıkları toplanmaya başladı. Bu bölüme giremeyenler orada olacak.

1 Beğeni