Gündem Simülasyon "Haftalık Video Haber Serisi" [Ana Konu]

videoyu şu an montajlıyorum :frowning: geç olacak

1 Beğeni

Gündem Simülasyon 13. Bölüm “ARMA 3’e Uzaylılar Geliyor, Yeni Ship Simulator?”

2 Beğeni

evet bu hafta 14. bölüm :smiley: yayınlanacak istikrarlı bir şekilde sürdürmeyi başardık geç gelmez yani bir şey olmazsa tabii öğlen çekmeye başlarım :smiley: bu arada canlı yayın mevzusunu hala çözemedik bunun için hafta en az 3 düzenli yayın lazım ki bu yayın da canlansın :frowning:

1 Beğeni

Gündem Simülasyon #14 “Deadliest Catch Oyunu Bağış İstiyor, Sesli Navigasyon”

3 Beğeni

Gündem Simülasyon 15. bölüm yarına ertelendi :frowning:

1 Beğeni

yalan mı krdşm
yotube

1 Beğeni

Gündem Simülasyon #15 “Farming Simulator eSpor Ligi, Cooking Simulator Çıktı!”

2 Beğeni
  1. Bölümde çok konu yok gibi
1 Beğeni

Video artık Cuma akşamı çekilmeye çalışılacak. Cumartesi çok geç oluyor. Bilginiz olsun. Birazdan 16. bölümü çekmeye başlıyorum geçen hafta ki gibi olacak. Tabii sağ sol üst alt kısımları görmeyeceksiniz montaj için daha hızlı çözüm bu öteki türlü inan uğraşılmıyor.

2 Beğeni

Gündem Simülasyon #16 “Haftanın en önemli olay sizce nedir?”

Yeni Microsoft Flight Simulator duyuruldu. Forza Horizon 4’ün LEGO Speed Champions genişlemesi çıktı. ATS için Washington ve Forest Machinery DLC’leri yayınlandı. ETS 2 için Trakya’dan ilk görüntüler paylaşıldı. F-MAX için galeri görüntüsü paylaşılacak. MudRunner 2 için bir şey paylaşılmadı. Deadliest Catch The Game için önemli gelişme, FS 19 için yeni güncelleme duyuruldu. Cattle and Crops silaj yığın animasyonları geliştirildi. theHunter Call of the Wild için Alaska’da geçen Yukon Valley duyuruldu. Planet Zoo çıkış tarihi açıklandı, TT Isle of Man 2’nin 2020 yılında çıkacağı duyuruldu. F1 2019’da TR Endurance Ligi pilotlarını arıyor. Fernbus Simulator’ın Fransa DLC’sinden görüntüler paylaşıldı. Police Simulator Patrol Duty, 18 Haziran’da çıkış yapacak. X-Plane 11 için Paderborn havalimanı eklentisinin videosu paylaşıldı.

4 Beğeni

Gündem Simülasyon #17 "F-MAX modu oyuna aktarılıyor "

Gündem Simülasyon 17. bölümü ile karşınızda! ATS’nin Utah DLC’sinden ilk teaser geldi. ETS2’de #IDriveDAF yarışmasının sonuçları açıklandı. TruckersMP, 1.35 güncellemesine uyarlandı. F-MAX modu artık oyuna aktarılıyor. Ford Trucks galerisi de aktarılmıştı. Farming Simulator 19’un yeni güncellemesi çıktı. Train Sim World için AmTrak lokomotifi yayınlandı. Mashinky için Türkçe dil desteği geliyor. Türkiye’de geçen Bus Simulator Ultimate çıktı! Police Simulator Patrol Duty ve Esports Life Tycoon, Steam’de yayınlandı. Eski tren simülasyonu ZUSI 3, Steam’e geldi. Dirt Rally 2.0 için Latvia RX Track yayınlandı. rFactor 2 için ise LeMans pisti çıktı. Jurassic World Evolution için Claire’s Sanctuary DLC’si yayınlandı. Cities: Skylines’ın Industries genişlemesi sonunda konsollara geldi. Gündem Simülasyon artık Cuma akşamları yayınlanacak!

4 Beğeni

Gündem oldukça yoğun görünüyor. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

2 Beğeni

Gündem Simülasyon #18 “F1 2019, F-MAX, Steam Yaz İndirimleri”

3 Beğeni

bu bölüm biraz acele oldu birkaç haber kaçırdık çünkü en erken saat 20 gibi çekilip gece yarısı yayınlanmak zorunda mesai anca bitiyor tüm şirketlerde :frowning:

1 Beğeni

Gündem Simülasyon 19. bölümü bu akşamdan sonra yayınlanacak. Çekim olayı saat 20 gibi başlayacak çünkü bazı haberleri kaçırmak istemiyorum.

1 Beğeni

Gündem Simülasyon #19 “FERNBUS GERÇEKTEN DÜZELİYOR MU?”

1 Beğeni

nerelerdesin yav? bu kadar boşlanır mı böyle bir yer? :smiley:

bana gösterdiğin domain miydi? :smiley: mülakatlar derken? :smiley: öm bekliyorum

evet YouTube Türkiye’nin Cuma geceleri en çok beklenen videosu Gündem Simülasyon çekimleri birazdan başlıyor :smiley:

2 Beğeni

Ne zaman yayınlanacak?