Gündem Simülasyon "Haftalık Video Haber Serisi" [Ana Konu]

şu an ortasındayım montajlıyorum pat diye yayınlayamıyorum her defasında ne zaman yayınlanacak diye sormanıza gerek yok :smiley: gece yarısına doğru anca gelir çünkü hem biraz geç başladım hem de haber kaçırmak istemedim cumartesi sabahı izlenecek şekilde hazır olması önemli zaten başlık Gündem Simülasyon #20 “FS19 Mevsimler Modu Çıkıyor” falan olacak.

1 Beğeni

video şimdi yayınlanacaktı ama premiere hatalı çıkarmış ben de öyle yüklemişim kameram yer almamış şimdi tekrar render alıyorum yükleyeceğim :frowning:

1 Beğeni
2 Beğeni

ET2 konsollara gelmediği için truck driver iyi benim için. kaç yıldır ets var ama bi konsola gelemediler. o yüzden truck driver başarılar dilerim. her ne kadar ets kadar olmasada

6 Beğeni

video biraz gecikebilir ama gece yarısından önce yayınlanır

1 Beğeni

Gündem Simülasyon #22 Truck&Logistics Simulator multiplayer test ettik!

3 Beğeni

23. bölümde bahsedilmesini istediğiniz bir oyun ya da farklı bir durum varsa yazabilir misiniz?

1 Beğeni
  1. bölümü çekmeye başlıyorum. :slight_smile: Gece yarısından önce yayınlanır.
2 Beğeni
1 Beğeni

akşam 24. bölümde görüşürüz

1 Beğeni
3 Beğeni

Gündem Simülasyon #30619 Renault Range T oyuna ekleniyor

1 Beğeni
  1. bölüm gece yarısından önce yayında :smiley:
1 Beğeni

gamescom 2019 haftası ile Gündem Simülasyon video serisinde bir şeyler mutlaka değişecek. Çok fazla haber girince video güzel olmuyor. Haftaya bir bölümü kamerasız deneyeceğim. gamescom özel olan ise zaten kameralı olacak. Haftaya tanıtılacak oyunlara zaten tek tek video gelecek.

1 Beğeni
2 Beğeni

Bu gece video yayınlanmayacak. gamescom’da bir sürü güzel haber çıktı. Birkaç videoya bölebiliriz.

1 Beğeni

şimdi montaja geçiyorum gece yarısına doğru yayınlanır herhalde daha sonra bazı oyunlarla ilgili tek tek videolar olacak

1 Beğeni

Merakla Bekliyoruz Gündem Simülasyon’un yeni videosunu :blush:

gidemedik ama olsun :smiley:

4 Beğeni