Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition

Eleştiren varsa, herkes böyle bir remastered cart curt istiyordu bi dönemler ve şuan yapılıyor. Tabi bence o tadı vermez ama arz talep sektöründe dönülmez bir yola girmiş rockstar’cığımız :slight_smile:

3 Beğeni

Bazı insanlarında korkuları bu.Zamanında x360 ve ps3 için çıkan san andreas remasterı gibi sadece daha parlak arabalar ve insan modelleriyle gelmesinden korkuyorlar.Bu remasterları zamanında wardrum diye başka bir firmaya(şuanda adlarını grove street games yaptılar çok gurur duyuyorlar herhalde) yaptırdı rockstar.Benim umudum bu kez rocktarın iç stüdyolarından birinin yapması.Zaten gta,rdr tarzı grafikleri olmayacak ama en azından az buçuk düzgün gözükün yeter.
Bu serinin ikinci videosu çıkmış.:smiley:

2 Beğeni

remastered dediği şey o dönemin imkanları ile farklı platforma oyun yapmak günümüzü kapsamıyor
3 oyun da çok ciddi

2 Beğeni

Yalnız bir Rockstar oyunu teknik sorunlarla çıkarsa geçmiş olsun. Ya hiç çözülmez ya da aylarca beklenir. Baştan iyi çıkarlar umarım :smiley:

3 Beğeni

Başarım simgelerini incelerken san andreas gizem videosu çekip ekmeğini kazananları sevindirecek birşey gördüm.
image
Vice cityde bisiklet yoktu.
image
Birde bu başarım vice cityde olmalıydı ama san andreasa koymuşlar.
image
Sabırsızca bekliyorum.

10 Beğeni
12 Beğeni

Ve beklenen oldu :slight_smile:

2 Beğeni

6 gelene kadar bunlarla vakit öldürek bari

6 Beğeni

:heart_eyes:

3 Beğeni

GTA 3 müziğini duyunca bir garip oldum yaa :smiling_face_with_tear:

5 Beğeni

Hep vizontele atmaya gerek yok buda iş görür.:smiley:

11 Beğeni

Screenshot_1

Bu video’yu görünce benim sıfat.

13 Beğeni
7 Beğeni

10 Beğeni

Sanırım önümüzde ortalama 1-1.5 ay civarı süre kaldı. Bu yıl içerisinde RGSC Launcher, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch Gelecek. 2022’nin başında (İlk Çeyreğinde) ise İOS, Android işletim sistemleri ile uyumlu hale getirilecekmiş. Bence artık mobile geç geleceği için korkulacak bir durum yok gibi görünüyor. Vadedilene ve Kotaku dahil çoğu güvenilir kaynaklarda yazana göre; Çok kapsamlı ve bir o kadar ‘‘Remastered - Trilogy’’ adı altında hem grafik hemde oynanış anlamında ciddi geliştirmeler yapıldığı kayda alınmış. Zaten yazdıkları blog yazısı içerisinde de yer vermişler bu bilgilere…

6 Beğeni

10 Beğeni

N A P İ M :joy:

3 Beğeni

Komik değil hocam :neutral_face:

4 Beğeni

10 Beğeni

Peki :neutral_face:

1 Beğeni