Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition

Bildiğim bir gelişme yok maalesef hocam :confused:

1 Beğeni

Beklemeye devam

images.jpeg-33

4 Beğeni

images.jpeg-33

4 Beğeni

ECS olur bu…

4 Beğeni

Bugün akşam ya bu video…

Yada bu video gerçekleşecek…

4 Beğeni

Tommy abim 0.22deki gibi olsun ilk günden alırım.

5 Beğeni

En iisi. Doğru yol

1 Beğeni

Big Smoke’ta patladım :smiley:

1 Beğeni

3 Beğeni

Maşallah ilk oynanış görüntüleride gelmiş.

Neyse daha fazla geyik yapmayalımda hasan diamond rage konuyu kapamasın.Ama şimdilik birşey yok gibi.:slightly_smiling_face:
Ecs ve half life 3de olduğu gibi beklemeye devam…

5 Beğeni

Bu video gerçekleşti…

2 Beğeni

Eveet bu iş biraz söylentiden çıktı gerçeğe gidiyor gibi.
Rockstar biliyorsunuz geforce nowa karşıydı şuanda ne gta 5 nede rdr 2 bu sistemde mevcut değil.
Ancak paragöz olup remasterları geforce nowa getirmelerine çok sevdim.Benim gibi celeron kullanıcılarına oyun satmak mantıklı olsa gerek.:smiley:
Son sözümüz umarım kaynak yalan değildir.

3 Beğeni

Bu adamlar yalan konuşmaz. Rockstar zamanın da bu sayfanın youtube adminlerine beta versiyonlarını vermişti orjinal haliyle 3’leme oyunun. Bu adamlar da insanları ve sıkı takipçilerini bilgilendirme amaçlı oyunların beta vs. güncel sürümleri arasında ki farkları anlatmıştı bütünleyerek. Pek uyduracaklarını zannetmem. Çünkü zaten bu adamların tek yaptığı içerik Rockstar Games üzerine ve En büyük content leri GTA serisi üzerine.

2 Beğeni

Liste de bulunan Liberty City Stories sanırım Remastered gelmeyecek. Sadece Pc’ye gelecek. Zamanın da PS’ye özel olarak çıkış yapmıştı.

2 Beğeni

GTA Series Videos böyle diyorsa doğrudur :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Screenshot_1

8 Beğeni

Yakın Gibi…

5 Beğeni

Çoğu güvenilir kaynak tarafından doğrulanarak yayınlanmış bir haber gibi gözüküyor.

https://gamingintel.com/leak-uncovers-gta-remastered-trilogy-reveal-coming-soon/

4 Beğeni

Logoları, ikonları, başarımları, launcher arkaplanları vs her şeyi sızdı/paylaşıldı. Yarın sabaha detaylarıyla uyanabiliriz.

9 Beğeni

Hayır şimdi Unreal’da nasıl görünecek? Kaymak gibi mi? Bu sene en ilginç oyun gelişmelerinden biri bu olabilir.

8 Beğeni