Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

büyük sisteme geçince daha az para kazanmaya başlıyorsun tam tersi olması lazım aslında

beyler ben oyunda herhangi bir araca binekrek oyun crash veriyor bazende vermiyor

1. sezona otel üzerinden geçtim.
    Yalnız hangi arazide çalışayım karar veremedim :smiley:
1 Beğeni

Steam da pubg den kastığım 110 lira var isteyene 2.sezonu steamdan daha ucuza yollayabilirim ondan sonra ininale paramı alırım

beyler dlc 9 saat içinde açılacak ne kadar olur

5 dolar bekliyorum ben

biz de 30 fpsde sürünelim

ben de böyle rahat oynasam çıkmam oyundan adam rahat rahat toprak alıp koyuyor 1080ti ne yav o zaman oynamak için gerekli ekran kartını en az 1080ti yapılsın çalışıp onu alalım bıktım…

310 mb güncelleme geldi

Yalnız oyunun yayımcısı CodeHorizon olmuş. PlayWay’in bıraktığını sanmıyorum hisseleri komple almıştır. Kendi kurduğu stüdyolar hep :slight_smile:

FPS fırlamış gibi duruyor :smiley: aboovvvvv

dlc fiyatı 8.92 görünüyor bende hesabımda 6.21 var valla şaka gibi olay :smiley:

Performans değişen bir şey yok her şeyi getirince ayvayı yedi gene :slight_smile:

aga yalnız ram kullanımı düşürülmüş duruyor 8 gb diyor

alsammı dlc yi acaba

https://www.simulasyonturk.com/gold-rush-the-game-icin-frankenstein-makinalari-dlcsi-cikti/

1 Beğeni

ön yükleyici aldım ve büyük tesis kurdum ama oyunun fizikleri öldü.

kova boşalmıyor; daha doğrusu 2-3 sefer boşalttıktan sonra bir sonrakinde boşalmıyor. para da bitti kamyon alıp tesise bant eklesem

Edit:

ben hala kuruyorum işler bitmedi sinirlenip halatları kopartıyorum falan ekipmanların üzerinde rahat gezinememek tırmanamamak sinir ediyor

Şu oyunu PlayWay yapsaydı sanırım daha farklı olabilirdi

30% pay vermemek için herşey mubah