Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

Arkadaşalr öncelikle iyi günler benim oyunda herşey 1$ ekskavatörden kovasına kadar bunu nasıl düzeltebilirim?

ayarlardan 1 dolar modu açıktır onu kapatman gerek

Nasıl kapatacaz onu

ayarlardan kapatabilirsin

Üsttede senle aynı sorunu yaşayan bi arkadaş vardı üstteki mesajlara bi göz atmanı öneririm

beklediğim özelllik sonunda geldi! vsync! :smiley:

Update 1.2.7128
25 JANUARY - THECODEHORIZON
Bug Fixes:

• Fixed gold nugget text (showed wrong values before)
  • Fixed bug, when after pressing Esc and moving the mouse in the menu, while Gold Panning, the nuggets will fly off
  • Fixed bug where you open tailgate trailer did strange things
  • Sound fixes
  • Fixed restoring Front end loader
  • Fixed bug where after pressing M the machines would lock at 0,5 gear
  • Fixed bug where fuel pistol was disappearing from hand

Other:

• Optimization of wavetable, mobile washplant, small and big excavator
  • You cannot open/close tailgate of pickup when something is blocking it
  • Vsync, SSAO, Bloom are Off by default
  • Added Crosshair below the excavator and loader bucket to ease the digging and unloading the earth, you can turn this on/off in the game settings(Digging helper)

birazdan girip test edeceğim birkaç şey kurulmamıştı onları hallederim performansı test ederim

Son güncelleme ile birlikte eklenen şeylerin türkçe çevirilerini kapsayan dil dosyaları

Uygulamak için :

Yüklediğiniz “locale.csv” ve “DiaryData.csv” dosyalarının isimlerinin aynı olduğuna emin olarak “…\Gold Rush The Game\GoldRushTheGame_Data\StreamingAssets” dizinine, mevcut dosyaların üzerine yazarak atmanız. Eğer hatalar varsa bildirmekten çekinmeyin . Oyun sürümü Ver. 1.2.7128 Çeviri Sürümü 1.8

Locale.csv
Diarydata.csv

bende son güncellemeden sonra oyundan atmaya başladı

sizde de var mı?

gold rush ölmüş bunu anladım; yeni kayıtta da atıyor

Yeni güncelleme 29 Mart’ta çıkacak.

yeni su pompasının videosu

yakıtlı yapmışlar

yeni altın ayıklama makinesi

objeleri döndürme özelliği

yeni bir sistem daha

su basınç sistemi

tabi benim beklenti sadece performans iyileştirilmesi umarım ciddi bir şeyler gelir oyun harika çünkü :smiley:

2 Beğeni

güncelleme hatalarından dolayı iptal :frowning:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=134639763

Yeni güncelleme open beta olarak yayınlandı. Ama yeni tablet seçenekleri gibi bazı özellikler henüz eklenmemiş. Herhalde başka bir beta güncellemesi ile eklerler. Son sürüme uygun olarak da Türkçe çeviriyi güncelledim :

Diarydata
Locale

Uygulamak için :

Yüklediğiniz “locale.csv” ve “DiaryData.csv” dosyalarının isimlerinin aynı olduğuna emin olarak “…\Gold Rush The Game\GoldRushTheGame_Data\StreamingAssets” dizinine, mevcut dosyaların üzerine yazarak atmanız. Eğer hatalar varsa bildirmekten çekinmeyin . Oyun sürümü Ver. 1.3.7858 //Açık Beta// Çeviri Sürümü 1.9.3

1 Beğeni

Open Beta’ya güncelleme gelmiş.

Detayları:
Hata Düzeltmeleri

• Gamepad arayüzü desteği düzeltmeleri
  • Küçük dozer iyileştirmeleri

Özellikler

• Sezon 1 üretimi görünümü değiştirildi.
  • Tabletten makine dükkanından alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca nakliye işlerini de yapabilirsiniz.
  • Yardım pencerelerini sağ sol oka tıklayarak değiştirebilirsiniz.
  • D-Rocker, Glacier Creek ve Shaker’in işleme hızları değiştirildi.
  • T2 T3 shakerlerinin işleme hızı azaltıldı
  • Parsellerdeki altın oranı düşürüldü. (yeni ve reset butonları eklendi)

Arkadaslar yeni buyuk bi guncelleme geldi buyuk ihtimal optimizasyon ve diger buglari duzelttiler hizli tepki verdiler bence siz ne dusunuyorsunuz guncellemeyi tamamlayan varmi ?

6 gb lik güncelleme yayınlamışlar indirelim bakalım sonuç ne olucak

Ben betadaydim 3.5gb geldi de indirmedim daha bir seyler iyilesmistir mutlaka

şimdi girdim takıldım biraz maden alanında stabil duruyor anlık düşmeler olsa da akıcılık iyi tabi gölge kalitem ortada ama diğerleri yüksek

oynamadan kazmadan yine sonucu göremeyiz ama daha önce normal hali bile çekilecek gibi değildi

1 Beğeni

Beyler oyunun fps sıkıntısı herkeste var mı ? Çıldırttı artık güzelim oyunu akıcı oynayamamak.
Sistemim:
AMD FX 8120 – 3.1Ghz
8GB 1600Mhz Kingston HyperX
HD 6790 IceQ Turbo

blogta cevapladım

Yarın 23.00 (istanbul) twitch yayınında yeni beta güncellemesinin getireceği yeni araçları (tamir seti vs.) tanıtacaklarmış.

• HATIRLATMA betaya girerseniz savelerinizi tekrar kullanamazsınız