Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

Discovery Channel‘daki Altın Peşinde/Gold Rush programının simülasyon oyunu Gold Rush – The Game‘in çıkış tarihi 13 Ekim 2017 olarak açıklandı. Tam olarak bir altın madeninde ne varsa bu oyunda görebiliyoruz. Code Horizon tarafından Unity ile geliştirilen bu oyun yılın en iyi simülasyon oyunlarından bile olabilir çünkü çok farklı ve yeni oyun mekanikleri var. Bu oyun özellikleri gördükçe simülasyon oyunlarına bakış açınız ciddi anlamda değişiyor. 28 Haziran’da oyunu alpha demosunu oynamaya başlamıştık. Tam sürüme yaklaşırken duyurulan yeni özellikler bizleri hala şaşırtıyor.

Kısaca altın arama, işleme, satışı ve genel olarak madenciliği ilgili tüm süreçleri çok iyi bir şekilde bu simülasyona aktarmayı başlarmış.

Çıkış konusu

Alpha demo oynanış videolarımız

Steam

5 Beğeni

Adamlar kürek eklemişler :smiley:

Şaşırmadım çünkü o kadar çok şey vardı ki bu olmasa şaşırırdık. Efsane bir oyun geliyor. Mutlaka satın alın :smiley: Bende hala demosu var.

1 Beğeni

Bekliyoruz çıkmasını onu da satın alacağız böyle oyunun gerçek versiyonunu Discovery’de kaçırmadan izlemişimdir kaçmaz bu oyun

Mağazayı tanıttılar. Tamir ederken parçaları buradan alacağız ya da yedek dalgasına vs.

Dehşet ya… :slight_smile:

1 Beğeni

çıksın da oynayalım artık :slight_smile:

2 Beğeni

Aslında oyunun multiplayer olması gerekirdi. Çok yakışırdı. Hala multiplayer oyun çıkartamadılar. Bu oyunda aşağı yukarı 4 kişi mükemmel oynar. Zaten belgesel programında da 2-4 kişi var.

1 Beğeni

Ekip işi olunca MP iyi gidiyor tabi

Buldozer ve ilk kez gördüğümüz ana karakter modeli…

1 Beğeni

Mağazadan aldığımı malzemeleri kasaya atıp gidiyor :smiley:
Ocak dışında yaşamın olması aktivite yapmamız güzel. Oyun zaman harcayacak yani… hafif açık dünya var.

1 Beğeni

Kickstarter destekçilerine kapalı beta 2 ekimde başlayacakmış şimdi basına erken başlar mı? muhtemel tabii bekleyip göreceğiz ben listemi çoktan yaptım kodumun oyununu oynamak istiyorum

gene video atmışlar

Pc de bir altin yakalama oyunu vardi onu hatirladim bu oyuna bakinca … :grin:

makine parkına ait video

13 ekimden önce gelmesini bekliyorum spintires ile birlikte beklediğim güzel oyunlardan :slight_smile:

3 Beğeni

Bir maden mühendisliği öğrencisi olarak çok hoşuma gitti, uzun zamandır böyle bir oyun arıyordum. Altın cevherinin elle üretimi de mekanize yöntemi de mevcut gördüğüm kadarıyla. Steam’de ön alım varsa direk alayım diye baktım ama istenilen sistem özellikleri baya yüksek bana göre. Umarım optimizasyon yapılabilir. Minimum GTX760, 16GB ram çok fazla değil mi? :slight_smile:

3 Beğeni

F1 2017 içinde minimum gereksinim o civarda artık oyunların çoğunda dx12 kullanıldığı için dx12 uyumsuz GPU larda doğal olarak yetersiz kalıyor… Seneye minimumu 9x serisine çekerler büyük ihtimal… Ha bide eskiden 8gb ram çok olsada artık Chrome kurulu olmayan pc kalmadı Chromeda bilindiği üzere tam bir ram canavarı oyuzden şuan yeni sistemlerin çoğunda 8 yerine 16 hatta mümkünse 32 öneriliyor darboğaz vs olmaması için kısaca günümüz için normal eski pcler için biraz can sıkıcı bi durum artık yapımcılarda resmen şu Pcleri yenileyin kardeşim dermiş gibi…

2 Beğeni

Bence demosunu denemelisinin PC’de. Tam sürümü ile arasında çok fark olacağını sanmıyorum. Eğer pc demoyu oynarken sıkıntı çıkarmıyor ise satın alırsın.

1 Beğeni

13 Ekim’e çok az kaldı. Bugün yarın inceleme için gelmesini bekliyorum. Alpha demosunda yaptığımı 4 bölümlük seriyi tam sürümde yeniden çekmem lazım çünkü oyun değişmiş olabilir. Normalde seri yapmam zaman harcamam çünkü çıkan oyunların hepsi kopya birbirinin aynısı ama bu değil beya :smiley:
10 bölüm kafadan olur inşallah ilk olacak dsfdsfs

2 Beğeni

Demosunu deneyeyim, iyi fikir verdiniz teşekkür ederim.

Oyun ortaya çıkış fikri ve oynanış bakımından diğerlerinden çok farklı, bu yönü bile minimum 5 bölüm getirmeli. Oynayamasak bile izleyelim bari :smiley:

demosunu oynayamazsın ki çıkmadı? :smiley:

1 Beğeni

3 gün sonra ibaresini eklemek lazım tabi ki o mesaja :slight_smile:

Şu an Kickstarter bağışçıları oynuyor. Onlar için erken başladı. Oyuna güncellemeler geliyor ve Steam sayfası üzerinden bilgileri paylaşılıyor. Çıkışta ücretsiz demo olmayabilir. Tam sürüm fiyatı zaten aşağı yukarı 39 tl olur. Keşke multiplayer olsa dedirten bir oyun yav… offf

1 Beğeni