Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

acık-dünya
madencilik
türkçe
realistik

Millet optimizasyon diyip duruyor ? Sonra sıkıntı çıkmasın :smile:

evet fps baya leş
ama ondan daha leş olan konu kontroller

Kontroller bu oyunlara yabancı birine garip geliyor o yüzden vinçleri ekskavatörleri joystick ile kontrol kolay çözüm öteki türlü katlanamıyorum.
DLC çıkana kadar bekleyelim yine de düzelmeyecek belli bir şekilde oynamaya çalışırız tekrar sıfırdan kurmak çok zaman isteyen bir iş :smiley:
Gelip geçici bir oyun olsa takmam bu kadar ama daha gelecek bir sürü özellik var.

dlc nin fiyatı henüz açıklanmadı dlc nin çıkmasına 5 gün kaldı fiyat yok ortada belli olsada ona göre steama para atsak

beyler bu keep money olayı falan ne oluyor hotelde hangisini seçiyim season 2 ye geçicemde

keep money olayını bilmiyorum da sezon 2 ye geçersen herşey sıfırlanıyor baştan başlıyorsun

yanlışlıkla bastım ona save almıştım allahtan onda para veriyor

geçen güncellemeden sonra ingilizce birşeyler çıktı tamam diyip geçtim param yükseldi birden :smiley:

son güncellemeyle sezon 2 ye geçtiğimiz zaman sıfırlanan paraları iade ediyor

Keep Money dersen sezon 1 de olan araçların satılıyor ve kazandığın para ile birlikte sezon 2 ye geçiyorsun diye biliyorum.

Yalnız yeni sezona başlayınca şu an para gelmiyor :frowning: Var olan profilde yükseltme yeri yok?
Keep money ekranı da çıkmıyor yeni sezona başladığımda yoksa biraz ilerlemem mi gerek?

sanırım ilerlemen gerekiyor oyuncular direkt girip hemen sondaj makinasını falan açmasın diye önlem olabilir

yaa benim bu banka kredi alma fiyatım hiç artmıyor hep 2000 dolar ancak borç veriyor

11 saat gameplay ve yaklaşık 3 kg altının ardından birkaç sorum var;

• altın dökme işleminde kayıp çok fazla; başka bir metot var mı?
  • altın jeoloji haritası için sondaj mı yapmak gerekiyor?
  • tesis döşemeyi nasıl yaptınız; hepsini sırayla mı aldınız?

knk ben season 2 ye geçerken hepsini sattım eşyaların keep money yaptım yani sonra tesisimi kurdum
altın dökme işlemini yaparken çok ucuz olduğu zaman yap kar geliyor artınca altının fiyatı
hayır jeoloji haritası yine çıkıyor ama ne kadar altın olduğunu göremezsin

yaa ben bu uçan kameraya nasıl geçebilirim varmı öyle bişey

1- altın dökme işleminde başka metod yok

2-sondaj makinasını aldıgın zaman altın haritası çıkıyor

3- tesis döşeme işinide ilk washplantla çalıştıktan sonra banka da kredi miktarın yükseliyor ona göre kredi çekip almıştım ben hepsini birden

uçan kamera dedigin nedir

hani ets 2 de 0 a basınca geçtiğimiz kamera çeşidi

maalasef o konuda bilgim yok