Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

aga oyun çok erken çıkarıldı ve zaten oyunun bu dediğiniz hataların düzeltilmesi için çok erken yinede güzel gelişmeler var

bana arabanın ön taraafına karbon fiber tarzı birşey verdi baya güzel duruyor ben begendim

kaputun üstünde rüzgarlık varmıydı daha önceden

yoktu en azından ben öyle hatırlıyorum

o zaman bana onu verdi

Sıkıntı yok ben temiz kastım @HasanOfke Save Dosyası atarım sana hiçbir hile bulunmadan paylaşırım

Yeni sezon yani?

La yanlış yere yazmışım pardon :smiley:

1 Beğeni

beyler biraz cahil kalıcam galibada şu kazı alanındaki karoları nasıl açabilirim

resimli bir görüntü atarsan yardımcı olabilirim biliyorsam

oyunun dlc resimlerini atmıştın ya ordaki ilk resimde görülen karolar

Driling Machine ullanarak açılıyor o görünüm.

Steam üzerinde listelendi.

Çıkış Tarihi: 18 Ocak

This text will be hidden

Optimizasyon anlamında bir çalışma yok bu oyun için ciddi seferde sıkıntılı oyun

2.7 gb güncelleme geldi

Performansta değişen bir şey yok. GPU kullanım oranına baktığımızda sanki pek kullanamıyormuş gibi geldi bana CPU ve GPU %30-35lerde geziyor. 2. sezona yayında başlama oynama planı hep erteleniyor. 18 ocakta DLC çıkacak ben hazır değilim :frowning:

1 Beğeni

Ocakta çıkacağı söylenen büyük güncelleme bu mu?

Son güncelleme ile birlikte eklenen şeylerin türkçe çevirilerini kapsayan dil dosyaları

Uygulamak için :

Yüklediğiniz “locale.csv” ve “DiaryData.csv” dosyalarının isimlerinin aynı olduğuna emin olarak “…\Gold Rush The Game\GoldRushTheGame_Data\StreamingAssets” dizinine, mevcut dosyaların üzerine yazarak atmanız. Eğer hatalar varsa bildirmekten çekinmeyin . Oyun sürümü Ver. 1.2.6973 Çeviri Sürümü 1.7

Diarydata
Locale

2 Beğeni

aga bu ne oluyo

Aranıza katılıyorum bugün :smiley: