Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

bu tür oyunlar her zaman böyledir merak ettirir ama ilgi de istiyor

1 Beğeni

ocak ayında dlc gelicek

reis geç türknet e fiber varsa 100 mbit yoksa 35 mbit 60 tl kotasız 1000 dakka ev telefonu rahat edersin

Bende fiber yok vdsl var, Türknet ile 75 mbps hız alıyorum. Fiber şart değil yani. Ayrıca kota ve akn de yok. Hatta tahahüt de yok :slight_smile: biraz reklam gibi oldu ama :slight_smile:

Reklam yapmak varsa bende yapayım
Eve vodofone net bağlandı ama anasını satayım 1 haftadır interneti açmayan bir vodofone reklamı yapmak istiyorum. Hepsi sizi hemen gerekli yere bağlıyoruz diyor ama boşa… herkese bağlandık :man_facepalming:

Gold rush konusuymuş burası ama olsun yazayım dedim :smile:

malzeme satın aldıgımız yerde kasaba da agacı süslemişler o agacın yanında bizim için bırakılmış bir hediye var oynayanlara duyurulur ben hediyemi aldım aracın ön tarafı için karbon fiber verdi hoş görünüyor :smiley:

2 sezona geçmek için benzincinin ilerisinde otel var oraya giderek 2 sezona geçebiliyorsun ilk sezondaki herşey sıfırlanıyor bunu da yazalım :smiley:

seastar bro oyun banden dlc istedi onu nasıl halletcem ?

yeni dlc için ocak ayını beklemen gerek

1 Beğeni
  1. sezona geçince tüm paranın sıfırlanması kötü ya. Oyuna komple sıfırdan başlamak oyunu stabil oynamak için gerekli olabilir fakat o kadar kazanılan para kalsaydı bari.

bütün hataların giderelecegi yazıyor ocak ayında yeni dlc gelicek onu alıp 2 sezona geçmek daha mantıklı gibi görünüyor

Gold Rush: The Game - Frankenstein Machinery

yeni dlc duyuruldu 18 ocakta çıkıcak

Oyunu 28,80 e aldık umarım dlc o kadar olmaz. 10-12 tl olacak gibi görünüyor.

O kadar olur ama en önemlisi Ocak ayı güncellemesi ile optimizasyonu iyileştirmeleri…

Yeni dlc ile ilgili fotograflar

2 Beğeni

ahahah :smiley: bir oyun bu kadar mı benzer yapılır

1 Beğeni

82 mb güncelleme geldi

Gelen güncellemenin performansa yönelik bir olayı yok. Artık hiç oynanmıyor sıfırdan profil açtım dolaşayım edeyim falan derken aylar geçti ama oyun hala optimizasyon tarafında yerinde sayıyor. DLC bile gelse muhtemelen rahat rahat oynayamadığımdan girip bakamayacağım bile…

git gide fps düşmeye başlamış güncellemeyle düzeltecegine bozuyorlar şaka gibi valla :smiley:

beyler bu yılbaşı için olan çam ağacının ordaki hediye ne oluyor