Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

O zaman CMS devam şimdilik Optimizasyon geldiğinde sana zahmet burada paylaşıver alıveriyim hemen

sorun bende mi oyunda mı anlamadım mobil washplantla çalışırken kovanın yüzde 40 dan fazlası dolmuyor işciler belli bir süre çalışmayı kesiyorlar bunun sebebi nedir acaba

kovanın diğer kısmında manyetit doluyor sanırım ondan olabilir ya da bir bug oluştu denemedim güncelleme gelene kadar da girmeyeceğim inat değil mi :smiley:

yok ya kovayı çekip deniyorum sonuç yine aynı %40 dan fazlası dolmuyor büyük kepçe ile de küçük kepçe ile de denedim

Sezon 2 geliyor! :smiley:

Önümüzdeki hafta çıkacakmış. Birçok denge değişimi ve yeni içerike olacak. Ben optimizasyonu merak ediyorum. FPS yükselirse geri döner oynarım :smiley: D-Rocker ve Sondaj Makinesi de var. Olaylar gene büyüyor.

Yol haritasına bakarsak daha… :slight_smile:

yağmur yağıp rüzgar çıktığında oradaymışım gibi hissediyorum sdfsfs :smiley:

son güncelleme ile mobil washplantla çalışırken küçük kepçe ile kovanın % 20 sinden fazlası büyük kepçe ile de %40 dan fazla kova dolmuyor böyle bir sınırlama getirilmiş çok saçma olmuş

Kovanın değil de mobile washplant’ın dolumu ile ilgili o oranlar.

-Fixed heavy machines’ capacities when machines were bought before the last patch(It did not apply the new values - Small excavator will fill up to 20% of mobile washplant, big excavator will fill up to 40% of mobile washplant, front loader will fill up to 80% of mobile washplant)

Yani benim anladığım büyük kepçe ile 2 kere tam dolum 1 kere de yarım dolum yapınca dolacak.

böyle bir sınırlama getirilmesi aşırı saçma olmuş bence kovayı doldurmak için daha fazla ugraşmak gerekiyor misal ufak ekslavatorle washplanta %20 den fazla sınır getirmek demek kovanın %3-4 ü dolması demek dedigim çok gereksiz olmuş adamlar oyunu nasıl geri götürüz nasıl insanları oyundan soguturuz da insanları vazgeçiririz diye ugraşıyorlar resmen

Ama gerçek hayat olarak düşünürsek zaten o makinenin kapasitesinin 2 buçuk büyük kepçe olması bile çok. Bu sebeple yeni eklenecek makinelere geçiş yapmak için de bir sebep olur bu.

ben şöyle yapıyorum bana yüzde 3-4 le ugraşmaktan daha kolay geliyor mobil washplantı kapatıyorum %100 dolduruyorum sonra makinayı açıyorum kovanın %15 dolmuş oluyor bu bana daha kolay geliyor

Sürekli kepçeye inip binmektense sadece kova dolduğunda inmek daha mantıklı geliyor. Yeni gelecem makineler ile daha kolaylaşır belki bu süreç.

bence de sürekli inmek hoş degil ama yavaş doldugu için kova böyle bir çözüm daha kolay geldi bana

Sondaj bizim işimiz!

Sondaj aşamasına ait video paylaşıldı. :smiley: Cuma günü çıkacak herhalde? Hadi lan yeter…

1 Beğeni

5.6 gb güncelleme geldi! :smiley: gece 2den sonra indiricem derdim ama geç yatamam yarın akşam da olmaz anca pazar :smiley: yedik bitirdik kotayı

Yarın bir ara çeviririm. Böyyük güncelleme…

Update 1.1.6653
22 DECEMBER - THECODEHORIZON
Features:

• Added Drilling Machine
    (The drill is now available to be used for prospecting gold in the ground - Guide will be posted on steam)
  • Added De-Rocker
    (A new piece of equipment to use in place of the shaker)
  • Added Hotel
    (You will need to go to the hotel to advance to the new season)
  • Added New Claim - Nighthawk Valley
  • Added Gold Map
    (You can check all your boreholes done with the drilling machine, and see how many gold is beneath you)
  • Added Claim Slot Mechanic
    (You now need to upgrade the slot capacity for your claim; this includes multiple vehicles and equipment from the machine shop)
  • Added possibility to add Hog Pan at the end of the Wash Plant System
    (You are now able to ADD the hog pan to the Tier3 wash plant for extra gold)
  • Unlocked New Areas on Map
    (road to NH claim is now clear and ready to explore)

Bug fixed:

• AMD sound isses FIX!
  • magnetite trailer indicator fixed(was showing wrong values after selling megnetite, didn`t refresh back to 0%)

Other:

• Adjusted oz needed to unlock the nugget event
  • Adjusted workers price and generated income
  • Added particles to duplex jig
  • Adjusted Fuel Consumptions of machines
  • Adjusted Machine prices
  • Adjusted Parcels prices
  • Adjusted Parcels gold amount and distribution
  • Added new pages in journal (help with Tier 1,2,3)
  • Added possibility of changing the unit system (imperial vs metric)

PS: Enjoy the gift we left at the tree!!!

1 Beğeni

boyut 5.6 gb

1.1.6653 Sürümünün Türkçe çevirisi hazır. Uygulamak için aşağıdan yükleyebileceğiniz her iki dosyayı da “…\Gold Rush The Game\GoldRushTheGame_Data\StreamingAssets” dizinine, mevcut dosyaların üzerine yazarak yapıştırın. Eğer çeviride hatalı bulduğunuz yerlere rastlarsanız bildirmekten de çekinmeyin :wink:

DiaryData.csv
locale.csv

3 Beğeni

amme hizmeti yapıyorsun şımartıyorsun :smiley:

oyun kendini çevirtiriyor :slight_smile: