Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

1 Beğeni

aynen ellerine sağlık hocam sıkıntılardan senden değil büyük ihtimal yapımcıdan :smiley:

1 Beğeni

Oyunun Türkçe olmasında emegi geçen herkese teşekkürler

1 Beğeni

Update Hotfix 1.1.6035

Balance changes:

• All processes should give more gold
  • Ground volumes for all machines has been changed
  • Gold volumes for all containers has been changed

Rica ederim. Sadece güzel ve oldukça gerçekçi olduğunu düşündüğüm bir oyunun herkes tarafından anlaşılarak ve dolayısıyla keyif alınarak oynanmasını istedim. Her ne kadar kendi çevirimden tatmin olmasam da (diğer konularda da olduğu gibi), beğenmenize sevindim.

Bu arada, oyuna yeni eklenen şeylerin Türkçe çevirilerinin oyuna geç aktarılmasından dolayı, artık yayınlanan güncellemeler sonrasında değişiklikler varsa çabucak çevirip dil dosyalarını oyunun resmi discord sunucusunun “tr-community” kanalı üzerinden paylaşacağım. Böylece geliştiricinin bir sonraki güncellemesi ile bu çevirinin oyuna eklenmesini beklemeden bu dosyaları kendiniz uygulayarak çevrilmemiş yerleri Türkçe yapabileceksiniz.

Aşağıdaki linki kullanarak Oyunun resmi discord sunucusuna bağlanabilir, üye değilseniz üye olduktan sonra açılan sayfada sol taraftan “tr-community” kanalını seçerek gönderilere ulaşabilirsiniz.

Son mesaj:

Oyunda şu anda bulunan Türkçe çevirinin bir kısmı eskiye ait. Yani oyuna Türkçe desteği gelmeden önce yaptığım birçok hata düzeltmeleri ve değişiklikler maalesef oyuna eklenmemiş. İfadeler arasında karmaşa yaşanmaması ve daha temiz bir oyun için aşağıdaki dil dosyalarını yükleyerek oyuna ekleyebilirsiniz. Yapmanız gereken yüklediğiniz “locale.csv” ve “DiaryData.csv” dosyalarının isimlerinin aynı olduğuna emin olarak “…\Gold Rush The Game\GoldRushTheGame_Data\StreamingAssets” dizinine, mevcut dosyaların üzerine yazarak atmanız.
Oyun Sürümü: Ver. 1.1.6048 Çeviri Sürümü: 1.1

https://cdn.discordapp.com/attachments/382837643102257152/383780856583684096/Diarydata.csv
https://cdn.discordapp.com/attachments/382837643102257152/383780901848612864/locale.csv

3 Beğeni

Hotfix 1.1.6048
Bug fixes:

• Wave table, magnetite separator should work correctly now. Their ground capacity was increased, as before it was lower than capacity of bucket.

Known issues:

• Hog Pan gives too much gold.
1 Beğeni

Hotfix 1.1.6050
Bug Fixes:

• Hog pan fix. After loading a game capacity of hog pan mats was set to a wrong value
  • Fixed heavy machines’ capacities when machines were bought before the last patch(It did not apply the new values - Small excavator will fill up to 20% of mobile washplant, big excavator will fill up to 40% of mobile washplant, front loader will fill up to 80% of mobile washplant)
  • Fixed hog pan dirt on River Town, there was too much magnetite and you couldn`t pour dirt into a bucket
  • Fixed bug, where after pouring water to a full hog pan container, you got notification about overfilling the container

Other:

• Added notification about full bucket when using shovel

-Dil dosyasına sadece kovanın dolu olduğunu söyleyen bir bildirim eklenmiş.
Oyun sürümü: 1.1.6050 Çeviri Sürümü 1.1.1
https://cdn.discordapp.com/attachments/382837643102257152/384758421418672128/DiaryData.csv
https://cdn.discordapp.com/attachments/382837643102257152/384758464024674305/locale.csv

*Uygulamak için “locale.csv” ve “DiaryData.csv” dosyalarını indirin.
*Yüklediğiniz dosyaları oyununuzun kurulu olduğu “…\Gold Rush The Game\GoldRushTheGame_Data\StreamingAssets” dizinine, mevcut dosyaların üzerine yazarak kopyalayın.

1 Beğeni

altınlarım nerede!!!
yok yok yok
güncellemeler yok etmiş :frowning:

bu kadar videolara ara verirsen olur öyle oyunu kızdırmışsın resmen :joy::joy:

Hasanin altinlarini kim aldiysa versin arkadaslar. ayip oluyor ama. :slightly_smiling_face:merkez_bankasi_altinlari_nerede_1511719185_805

1 Beğeni

sorun bende mi oyunda mı anlamadım mobil washplantla çalışırken kovanın yüzde 40 dan fazlası dolmuyor

reis bence iyi olmuş bu kadar video çekmezsen

herkeze selamlar ben aranıza yenı katıldımda oyunu aldım ılk zamnlarda bı guzel oynadım ama bugun gırdım ve her esye 1 dolar ayrıca 30 fpsde 2fps gıbı kasmalar var tahmınınız varmı

knk şey yap oyunun dosya bütünlüğünü doğrula yap eğer orjinalse diyilse yapacak bişey yok

dediğini yaptım yine bi fark yok birde 5 kb bişi indirmişti

1 dolar modunu açmışsın ondan böyle

Yol haritası güncellenmiş
Daha bir sürü özellik var. Aslında şu an erken erişim gibi bir durumda diyebiliriz. Nedense bazı stüdyolar bunu tercih etmiyor. Etse imaj açısından daha faydalı olur. Konsol sürümü de CMS 2018 ile birlikte çıkacak. Konsolda gerçekten oynanabilecek iyi oyunlardan biri olur.

İbretlik bir yapım :smiley:

Optimize anlamında toparlandı mı şimdi bu oyun @HasanOfke

yok yerlerde bayadır güncelleme gelmiyor bekleyip görücez ben oynamıyorum şu an düşük fps sarmıyor gözleri yolda bulmadık elalemin oyununda kaybedelim

1 Beğeni