FS 19 Multiplayer SimülasyonTÜRK Kasabası [Mevsimler Modlu]

Belki burdaki ev olabilir.

1 Beğeni

Sunucuya gelip aktif olmak isteyen arkadaşlar dcye gelsinler konuşalım. Köylerini falan kurmak isterlerse kursunlar planlarını yapsınlar işleyişi öğrensinler. Şuan aktifiz.

Dc adresi alabilirmiyim

Bende katılabilir miyim? :slight_smile:

Kaç günlüğüne Niyazi o önemli :joy: @HasanOfke bu arada gerçekçi ağırlık hissiyatı gibi bir mod vardı gelmesi iyi olur.

1 Beğeni

Yaz boyu müsaitim ben, okul filan da bitti. :smiley: Geceleri girerim hep.

1 Beğeni

@HasanOfke top sende karar senin başkan.

gelebilir sıkıntı yok

1 Beğeni

Ne zaman katılabiliyoruz server’a?

Şuan swdeyiz dcden serhan abiye ulaş

Otomatik balya toplama modu kurulacak. Bunlara anca yarın bakabilirim o yüzden başka bir şey varsa söyleyin :smiley: çiftliğimi özledim.

Ağırlık modu demiştik. Bide o kamyon modunun değişmesi lazım tgs değil de tgx kamyon var kimse almadışuan o değişir, bug yapan mod hangisi ise birisi tab a bastığında aracına geçiyoruz ya. Şimdilik bunlar galiba. Köy çok galaba oluyo artık :joy:

tam agaya yakışacak araba gelmiş gerisi faso fiso :smiley: bunu kuralım

@SuvariGame_Furkan hangi gerçekçi ağırlık modu? Filltype (Goods) Mass Adjustment (Realistic Weights bu var diğeri hangisi? Realistic yield and weight v1.0.1 bunu diyorsan multiplayerda denemedim

2 Beğeni

Felsburn ve son mapde kullandiğımız vardı ya adı aklıma gelmedi şuan ekinlerin römorka etkisi ve işte balyaları kaldırdığımız zamanki etki değişiyordu. Ben onu demiştim. Senin bildiğin denediğin iyi olan varsa (hardcore olması tercih sebebi :joy:) olabilir.

1 Beğeni

Filltype (Goods) Mass Adjustment (Realistic Weights) bu mod zaten aktif balyalara bir etkisi yok. Bu olmazsa biraz basit duruyor.

1 Beğeni

New Holland BC5040HB modu eklenmiştir.

Fliegl DPW 180/210 Bales-Autoload

Birkaç mod güncellenmiştir.

Şu an çiftliği olmayan veya katılmak isteyen yazabilir. Sınır doldu zaten artık fazla çiftlik açılmıyor.

Aktifse baya basit duruyo. Bildiğin daha iyi olan varsa değiştirirsen hoş olur.

NIYCIN FARM olarak kasabaya taşınmış bulunmaktayız. Her zaman olduğu gibi tarafımızdan biçerdöver, traktör, römork, alet-edavat, işçi kiralayabilirsiniz. Kira ücretleri arsa büyüklüğü, çalışma saati gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir.

NIYCIN FARM Kalitenin ve Güvenin Adresi.