FS 19 Multiplayer SimülasyonTÜRK Kasabası [Mevsimler Modlu]

@Hakan0zdamar beyfendinin tarlasını biçtikten sonra biçerimizi yıkayıp, bakımlarını yapıp, garaja koyduk. Hakan beyfendiye bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz. Sizde hızlı ve güvenli bir biçim istiyorsanız bizi tercih edin!

NIYCIN FARM Kalitenin ve Güvenin Adresi.

2 Beğeni

Small BGA isimli mod eklenmiştir.

2 Beğeni

Teşekkur ederım o senın guzelıgın :slight_smile: Çok memnun kaldım çok kaliteli bi rent firması

1 Beğeni

Sunucu kapalı mı?

Sunucudaki kesintiler yan yana bir sürü aynı çiftlik binası kurmanızdan kaynaklanıyor gibi harıl harıl çalışınca sapıtıyor.

@HasanOfke Çiftliklerin yakın olmasıyla alakası yoktur. Çünkü bir önceki haritada da aynı şekildeydi daha çok aracımız vardı.Bundan dolayı değildir muhtemelen. Kullanılmayan bazı modlar var işlevsiz ve buglu olan modlar. Onların kaldırılması gerekiyor, o modlar kalktığı zaman sunucu sıkıntı çıkarmayacaktır.
Tab kilit modu sıkıntı çıkarıyor olabilir. Kamera modu gereksiz mesela. Muhtemelen Tab kilit modu yapıyor çünkü bugda kaldığı zamanlar oluyor. Sunucuda fazla kişi olduğu zaman sürekli tab a basılıyor. Sonrasında buga giriyor ve mod saldırıyo sağa sola, sunucu bundan dolayı kapanıyor olabilir. Çünkü diğer sunucuda bu mod yoktu ve dibdibeydik hiç çökme olmamıştı. Şu da var sunucuda 3 4 kişiyken bu tab buga girmiyor nerdeyse kalabalık olduğumuz zaman sapıtıyor. Sapıtan bu mod aslında. Bunun kaldırılması gerekiyor.

o modlar kaldırıldı yeniden başlattım arayüzle bir şeyde sıkıntı çıkıyor bir iki mod daha var şüphelendiğim

1 Beğeni

Mercury Farm isteniyorsa yarın geçilebilir. Daha kolay görünen bir harita birkaç düz arazide çiftlikler kurulabilir. Tarlalar da düzleştirilebilir. Güzel duruyor. Mevcut harita iyi aslında :frowning: sıkıntı çıkarmaya devam ederse geçilebilir. Bir de herkes kısa sürede büyüyor. Haftalık harita değişimleri bile olabilir aslında :smiley:

Şimdilik bu harita da devam edelim bence. Burası sıkıntı çıkarırsa geçeriz. Zaten sıkıntı olacaksa her türlü geçilecek.

yağrını neden bekliyorsun:))
şimdiden antremanlara başladık bile:))

1 Beğeni

Sunucu şuan çökmüş durumda o bahsettiğim mod kaldırılmamış dün, Muhtemelen o hala saldırıyor.

1 Beğeni

o mod kaldırılmıştı da eğer harita değişimi olacaksa yapabiliriz
ancak harcadığınız aldığınız şeylere ben karışmıyorum yani ister batın ister çıkın sürekli kredi istemek sıfırlanmasını istemek yanlış oluyor herkes oynuyor sonuçta ve tekrar söyleyeyim çok abartılmasını da doğru bulmuyorum günde birkaç saat girip oynanılacak bir oyun için de saatler ayırıp emek harcamak pek doğru değil çünkü teknik sıkıntılar hiçbir zaman aşılmıyor hep böyle olacak mevsimler modu çıksa da

mercury haritası güzel duruyor ben çiftlik kurmayacağım herkes kurduktan sonra yerimi seçerim eğer geçersek

bize daha düz çok ıvır zıvır olmayan şeyler lazım çünkü mevcut harita küçük ve bir sürü bina modu olan bir harita daha küçük çiftçilik yapılabilir daha yavaş ilerler amerikan haritalarında ise durum değişiyor

1 Beğeni

Verygames.net sunucuyu 90 gün daha uzattı.

1 Beğeni

şuan server listede görünmüyor

1 Beğeni

Sunucuda harita değişimi akşama doğru yapılacaktır. İstediğiniz modlarla birlikte açılacak.

2 Beğeni

İngiliz haritası Mercury Farm’da yeni kasaba kuruldu. Tarlalarınızı alıp çiftliklerinizi kurabilirsiniz. Ben henüz almadım.

MAN tanker kamyonu sonunda geldi! :smiley:

ciftlige ekledin mi ? super olur hani !

sunucuya eklediği için buraya paylaştım ancak ben oynayamıyorum pek sadece arazi duruyor içindekiler de bug oldu satılmıyor

Tankerin içindekilerde mi bug oldy anlamadım. Almadım henüz test etmedim de inekler süt versin bi test ederiz.