FS 19 Multiplayer SimülasyonTÜRK Kasabası [Mevsimler Modlu]

2019 yaz mevsimi için Farming Simulator 19 Multipleyer - SimülasyonTÜRK Kasabasını tekrar kuruyoruz. Temmuz 2019 itibariyle FS 19 cephesinde yarışmalar, turnuvalar, mod paylaşımları artarak devam edecek. Modlar artık yerine oturmuş durumda ama hala en önemlileri yayınlanmış değil.

Verygames.net sponsorluğunda sunucumuz bulunuyor. Farming Simulator League için de burada bir
sunucu açılabilir.

İlk kasaba oyun çıktığı dönem kurulmuş orada yer alanlar burada da çalışabilecek. Yine herkes kendi çiftliğini kurabilecek.

Harita seçimi!
Kasaba sistemine uygun harita modu seçimi için sizlerden tavsiye bekliyorum. Önerilerinizi yazarken lütfen kasaba sistemi, çok oyunculu modun yan etkileri, daha geniş, rahat harita modları olmasına dikkat edin. Çünkü problemler olabiliyor. Esnek modlarla devam etmeliyiz.

Bu konu üzerinden gerekli tartışmaları ve paylaşımlara devam edebiliriz.

Yayın&Videolar da kasaba sakinleri ile yapılacaktır.

-SimülasyonTÜRK

İlk açılan konuda pek çok insan vardı buraya ekliyorum.

fs19-multiplayer-simulasyon-kasaba-2019-yaz

Sunucu Bilgileri

Multiplayer Sunucu Bilgileri
Continental Europe > SimulasyonTURK Kasabasi (Turkish dilinde)
Harita: ?-
Gerekli modlar; ?

Kurulan modlar;(ModHub üzerinden oyun içinde ulaşabilirsiniz.)

Sunucu; Verygames VXP Farming Simulator 19 Server
Lokasyon: Frankfurt
Sponsor: Verygames.net
Discord: (FS 19 Köylüler rolü veriliyor. Acele etmeyin anında veremeyiz ama odalarda buluşabilirsiniz.)

Çiftlikler

Çiftlikler;
SimülasyonTÜRK Sunucusu #1 - 16 slot
1-Oralet Birlik Çiftliği @hasanofke @Emre54 @RebelNightWolf @Aguss (yeni işçiler aranıyor)
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-

Her çiftlikte 1 milyon 248 bin dolar para bulunacak.

Kurallar

Kurallar;
Sunucudaki oyuncular birbirileriyle olan iletişimlerine dikkat etmeliler.
Herkes bir çiftlikte yönetici olamaz. Herkese de çiftlik açılamaz. Aktif oyuncular kendi çiftliklerine sahip olabilir.
Sunucu 16 kişiliktir aynı anda bu kadar oyuncu oynayabilir. Ancak daha fazla kişi alınabilir ama aynı anda giremezsiniz. Bir çiftlikte kaç kişi çalışabilir ona siz karar vereceksiniz.
Çiftlik şifrenizi kimseyle paylaşmayın. Aksi takdirde biz sorumlu olmayız.
Çiftlik silindiğinde her şey gitmektedir.
Bu sunucuya katılmakla çiftlikte çekilen videolara ses/görüntü izni vermiş olursunuz.
Seasons 19 modu 24 Temmuz itibariyle kullanılmaya başlanacaktır. Mevsimler modu sayesinde daha gerçekçi bir şekilde oynanabilecek.

Uyarılar

Uyarılar!
Büyük arazileri satın almak şimdilik yasak.
İlk haftalar ilgi nedeniyle sunucu hep dolu olabilir.
Sunucuya kayıtlı olmayanlar giremez.
Multiplayer’da çiftlik kurmadan önce çiftlik yerleşimi ve arazi şeklini normal profilinizde deneyin.
Kendi sunucularınızı da bu şekilde bu bölümde paylaşabilir, oyuncu alabilirsiniz.
Discord sunucusunda bulunmak zorunda değilsiniz.
Sunucu yönetimini mümkünse meşgul etmemeye çalışalım.
Herkes çiftlik sahibi olmak zorunda değildir. Birlikte oynamak zorundayız.
Para sizin, çiftlik sizin ve bütün kararlar size ait…

Verygames.net ’ten sunucu satın almak için https://www.verygames.net/en/shop/fs19-server-host-fs19-rental-mieten_54

(%5 indirim kuponu “simturk” )

Yerimizi alsak iyi olur heralde :slight_smile: oyun ilk ciktiginda oynamaya basladik ve server da oyunu biraktigimizda 600 saat kadar oynamistik. son ana kadar 5-6 kisi olmustu. umarim yine ayni sekilde bir MP etkinligi olur.
Ciftlik sisteminde kurallar olacak fakat bunlar emin olun oyunun daha iyi ve daha uzun oynama suresi getirecegini unutmayiniz.

2 Beğeni

Ben varım :raising_hand_man:t2: aynı zamanda bartu da haber bekliyor bizlerden.

harita bulmamız lazım bir sürü mod var ama kafama yatan olmadı woodshireda oynuyorum ama öylesine

Bak bartu o konuda baya bilgili biliyor modları haritaları

1 Beğeni

Ben de kesin varım 1 2 büyük harita bulmuştum yine Bi bakayım yazarım buraya

1 Beğeni

bende varım.

bende aranıza katılrım.

Benide yazabilirsiniz

1 Beğeni

hala Fs pesindemisin lan sen :smiley: Hakan…

2 Beğeni

Gelmek istersen sende gel abi, Vaktin varsa tabi. Mevsim modları falan gelicektir Temmuz sonu gibi. Kalabalık olalım güzel olur.

ben gelemem büyük ihtimal temmuz da Ankara da eğitimde olacağım %99 1 ay kadar sonrasında ise bayram akabinde zaten bahçe fındık ve ayrıca kendi işim derken zaten 2.5 ay beni pert edecek ki oyunlar için pek vaktim olmayacak gibi…

1 Beğeni

Vay vay bensiz fs ha :smiley:

1 Beğeni

Öyle valla abi boş vakit var can sıkısı :slight_smile:

1 Beğeni

Harita tavsiyeleri bekliyorum. ModHub | Farming Simulator burada güzel haritalar var.
ya da burada
Maps Mods | FS19 Mods | LS Portal

Bartu Serhan abi ve ben saat 7 den beri falan bakıyoruz.

Wielkopolska harita seçilmiştir. Hayırlı uğurlu olsun. :smiley: Yarın hazırlıklara başlıyoruz.

2 Beğeni

Vatana millete hayırlı olsun :joy: map içindeki dağılım için zaten bi hazırlık yapıldı dün. Şuan kullanılacak modlara karar vermek gerekiyor. Kolaylaştıran modlar dışında gerçekçi modlara ihtiyacımız var.

1 Beğeni

Harita bizi bir süre idare eder zamanla değiştiririz hedeflere ulaşılır tat alınır ondan sonra başkasına geçeriz. Şu an öyle ultra gerçekçilik katan hiçbir mod görmedim. Mevsimler gelene kadar da sabah akşam aynı şeyin döndüğü oyundan ibaret ama en çok istediğim bize özgü modellerin olduğu bir Türk haritası :frowning: başkalarının köyünde oynamaktan bıktım bu modelleri zaten bulabiliyoruz aslında

2 Beğeni

Bizde en çok bize benzeyen harita aradık ama yok en çok benzeyeni bu gerisini sen düşün…

1 Beğeni