FS 19 Multiplayer SimülasyonTÜRK Kasabası [Mevsimler Modlu]

Zaten yakın zamanda mod yarışması için modlar yayınlanır mevsimler de o zaman çıkar o zamana kadar bu map yeterli olur bize.
Mod yarışması kodları geldikten sonra yarışma için yayınlanan bir haritaya geçeriz bence.

1 Beğeni

Şu an sunucudayım. Para işlerini ayarlamaya çalışıyorum.

1 Beğeni

Bu akşam olması gereken modların bi listesi gibi birşey yapabiliriz. @Bartu ile bi çalışma yapıcaz kendi bilgisayarımda. Bi öneri listesi yazarız umarım.

şu an benim çok kullandığım modlar aktif ama gereksiz olanlar var onları çıkarıcam siz sadece bana isimlerini liste halinde verin ona göre kurayım manual attaching mesela multiplayer saçmalıyor kullanamayacağız gibi geçen oynarken senkronize değildi

1 saate siz de girip kendi çiftliğinizi kurabilirsiniz temel modlarla

3 Beğeni

Sunucuya katılanlara şifreler iletildi. Diğer modlar gönderdiğinizde eklenir. Şİmdilik girip çiftlikleri kurabilirsiniz. :smiley: Yarın falan da bir şeyler bakarız.

2 Beğeni

Şuan ilk aklıma gelen küçük ıtr modu olsa daha iyi olurdu çünkü küçük harita. Burda büyük tır alıp döndermek biraz zor ve gereksiz olabilir. Şimdi giricez bi bakalım, Liste hazırlarız gene.

OraletBirlik :smiley:

2 Beğeni

2 Beğeni

Kaldırılan;
Realistic Steering modu kaldırıldı.

Kurulan modlar;
2 dingilli MAN TGS AgroTruck
Seracılık modları(3 tane)
New Holland TC5.90 Biçerdöver+Tabla
Claas Mega Pack
Chicken Stable
D-754 Truck Pack
New Holland 378 küçük balya makinesi

Harita küçük ve dar yollar olduğu için daha eski, küçük makinelerle işimizi görüyoruz.

Diğer modları yazdığınızda eklenecek.

1 Beğeni

Nerden katılmak için başvuru yapabiliriz?

1 Beğeni

Şu an kasaba yeni kuruluyor. Ancak düzgün oynayacacak ve bilgili oyunculara ihtiyacımız var. Başvuruda zaten eski oyuncular öncelikli ama bir şekilde başkalarını da alırız.

1 Beğeni

Eski oyunculardanız zaten, bizim denk geldiğimiz dönem de tarla kalmamıştı ve başlangıç noktasındaki tarlalar da dağ vardı…

Dediğim gibi düzenli olarak girip oynamayı düşünüyoruz eğer alır iseniz.

Kaç kişi oynayacaksınız?

2 Beğeni

abe bu ne :smiley:

1 Beğeni

Başlangıçta 2 kişi, sonra 1 kişi daha bulup 3 kişi olmayı planlıyoruz.

@gampue seçtiği hazır tarlalara sahip olabilirsiniz ayarlarız yani

@Dochimedo2019 aksam steamdan yazarsin. gerekli kurallari ve tarla dagilimini size anlatirim.

2 Beğeni

Hasan çalı çırpı toplamışsın sap yerine :thinking:

Tam olarak linkteki modlara ihtiyacımız var. Ev kurmak şart olduğu için sadece ev moduna bakıcam şimdi. Belki bu modun içindeki yetebilir ama biraz tuzlu idi :smiley:

1.3.1 sürümünü şu an yüklüyorum.

1 Beğeni