Forza Horizon 5 [ana konu]

Forza Horizon 5 için Hot Wheels genişlemesi 19 Temmuz’da çıkıyor!

1 Beğeni

Horizon 3 için Hot Wheels zaten vardı. Horizon 5 için de çıkarmanın ne anlamı var bilemiyorum ancak FH3 oynamamış olanlar için güzel. FH3’te Hot Wheels haritasını bitirmiştim. Pistlerde sağa sola çarpınca toparlamak çok zor, normal yollar gibi değil yani. Bazen çıldırtıyordu bu açıdan ancak eğlenceliydi.

Blizzard Mountain gibi bir dlc gelmeyecek mi ya :smiley: fh3 te Blizzard DLC sinde eğleniyordum. Tepeye çıkınca şehrin ışıkları, manzarası falan çok hoştu. Fırtınalı Kar yağışı, Sis olması vs. vs. şeyler hoşuma gidiyordu.

2 Beğeni

Kesinlikle çok iyiydi. Hangi oyun olursa olsun eğer kar varsa bir başka boyuta taşıyor oyunu :smiley:

2 Beğeni

Aynen öyle hocam. Şakasız Tartışmasız Kar içeren oyunlar nedense en güzel oyunlar oluyor :smiley: Bakınız Mafia 2 goat

2 Beğeni

Bildiğim kadarıyla ilk bu tarz dlc çıkıyor sonra daha gerçeğe yakın dlc çıkıyor.

aman aman bu ne kalitesizliktir

oyunda bulunan en yüksek ayarlarda oynuyorum, tünellerden geçerken berbat görünüyor

4 Beğeni

Bilgisayarda bozuk bu oyun. Bazı ayarları yükseğe çekince ultradan daha iyi gözüküyordu.
Gölgelendirci ayarını bi tık düşürmeyi dene bende tüneller düzelmişti.

Bu oyunu adam akıllı grafikle oynamak için yeni nesil xbox konsolu lazım.

1 Beğeni

denemeye değer. teşekkürler

1 Beğeni

4 gibi 5 de düzelene kadar oyundan soğuyacağız. Pc için bi düzen tutturamadılar.

1 Beğeni

Horizon Story olayında artık 6 kişilik Convoy ile birlikte co-op tamamlayabileceksiniz.

MSAA yerine Temporal anti-aliasing yani TAA da eklenmiş. Multisample anti-aliasing eskiydi ve malum çıkışta çok başı ağrımıştı oyunun bir türlü düzgün görünmüyordu.
12 oyunculu konvoylarda yaşanan buglar da çözülmüş.

1 Beğeni

Uzak mesafedeki sorunlar çözülmüş mü ? En son sildiğimde çalılar ve ağaçlar uzaktan çok çirkin gözüküyordu

1 Beğeni

Long distance renderlama ve Pop-up’ların çoğu düzgün şu an oldukça iyi görünüyor.

2 Beğeni

Forza ekibi saolsun pc tarafını daha düzeltemediler. 3060da 40 fps oyun oynuyoruz üstüne.

1 Beğeni

3060 kullanıyorum 60 fpsin altına hiç inmedi bende ekstrem ayarlar. mobil kart olduğu için sorun yaşatıyor olabilir sanaa

1 Beğeni

Mobil kartla alakalı bir durum değil gördüğüm kadarıyla. Birçok discord sunucusunda bu problemi yaşayan insan var hepsi pcde oynuyor. Siz şanslı kesimdesiniz sanırım bize de nasip olsa :sweat_smile:

Birde oyunun ilk çıktığı haftalar ekstrem ayarlarda bende 60 üstü fps oynuyordum bu zamana gele gide fps değerleri de düştü

Şaşırtıcı. experience kullanıyor musun? ekran kartının güncel sürümlerini takip etmek çok önemli

2 Beğeni

Tabii ki cihazı güncel tutma kısmında da dikkatli oluyorum hep. Sıkıntı hep forza cephesinde diğer oyunlarım aşırı stabil gidiyor. Zamanında 4 de bu şekildeydi düzeldi, darısı 5e :smile:

güncelleme geliyor da bugün fark ettim çıkacağını o kadar kopmuşum :smiley: