Forza Horizon 5 [ana konu]

Online kısımda, convoy için bağlantı sorunu giderilmiş gibi 2-3 saat sorunsuz oynadık arkadaşlarla… :+1:

Bende hala düzelen bir şey yok dün koca haritada 3 kişi falan vardı. Bitmeyen sorunlar yüzünden oyuncu kitlesinin 3’te 2 kadarını kaybetmiş zaten. İyi ki satın almak gibi aptallık etmemişim diyorum her akşam FH4 oynuyorum.

1 Beğeni

Hız ölçer falan hiçbir şey yok. Tuşlar da çalışmıyor. Çözümünü bilenler bana söylesin

2 Beğeni

Yaw sen kötü kaplamalar ile o ödülü nasıl aldın aw :joy::joy:

3 Beğeni

Satışa çıksa, içinden taso gibi küçük arabalar çıksa efso olurdu :smiley:

2 Beğeni

Forza 5’i yeni yükledim fakat yükleme esnasında 5 saniye bu görüntü’de donuyor ve masaüstüne atıyor hiç hata vermeden. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Explorer.exe kaynaklı olabilir

Oyunda böyle bi hata alıyorum. Online kısma bağlanmıyor, müzayede evine de giremiyorum.
Bi türlü çözüme kavuşturamadım daha önce karşılaşan var mı?
Gizlilik ayarlarını vs tekrar düzenledim, bağlantıda sorun yok.

Steam kullanıyorsan onu güncelle. Bana göre ondan kaynaklı olabilir. Yoksa 1.422 ye güncelle. Bende aynı sorun vardı, steam’ı güncelledim oldu

1 Beğeni

Eyvallah ama gamepass üzerinden oynuyorum Steam değil maalesef, oyun şuan güncel durumda.

Günceleme geldi hala boyama bölümüne girince oyunda atıyor.

Yeni m.2 ssd aldım Uzun zaman sonra oyunu tekrar indireyim dedim Kaplama sorununu çözmüşler :smiley: Artık Drop ta yaşamıyorum(bilmiyorum m.2 nin de etkisi olabilir) ilk yüklediğim de oyun Sata SSD’deydi.

Bir de eskiden Ultrada oynayamazken şimdi rahat bir şekilde oynayabiliyorum.

3 Beğeni

Yanlış konuda paylaşmışım şimdi farkettim :grinning: doğrusu bu konu olacaktı. Taşıma yektimizde yok ki taşıyalım.

1 Beğeni

4 Beğeni

hot wheels çapında bir oyundu yine öyle devam ediyor. :smiley:
ya şimdi bu belki normal paketlerin dışında olabilirmiş. devasa bir haritada elbette böyle yollardan gitmek çok eğlencelidir. çünkü harika ama 2 paket hakkını böyle yemek fh5’in zaten ciddi bir oyun olmadığını ispatlıyor. bir sonraki oyunda da mı hot wheels olacak kaç yıllık kaç oyunluk anlaşma yapmışlar. yav olsun da bari bundan sonraki paket aptalca bir yer olmasın.

3 Beğeni

Yanına bir de lego paketi geldi mi tamamdır. FH5 mükemmel işler başarmaya devam ediyor.

Şu oyunda niye 90 derecelik direksiyon mevzusu var hiç bir zaman anlamış değilim.

2 Beğeni

iki oyun birden paket

1 Beğeni

bence güzel olmuş dsfdjsfdsfjdsnfjdsnf

1 Beğeni