Forza Horizon 5 [ana konu]

Forza Horizon 5 duyuruldu! Meksika’da geçen oyun 9 Kasım’da yayınlanacak.

Geliştirici: Playground Games / Turn10 Studios
Yayımcı: Xbox, Microsoft
Çıkış Tarihi: 9 Kasım 2021
Yer: Meksika

Meksika’da geçen Forza Horizon 5 için çıkış tarihi açıklandı! İlk bilgileri paylaşıyoruz…

7 Beğeni

Hadi bismillah fh5 hayırlı olsun

1 Beğeni

FH4’den devam ederim ben FH5 Meksika’da geçerse, biz Tokyo istiyoruz onlar Meksika getiriyor :unamused:

4 Beğeni

Normalde şirket önce Motorsport serisinden oyun çıkartıyordu sonra Horizon serisine geçiyordu. Yani demeye çalıştığım 2015 de Motorsport 6 çıktı sonra 2016 da Horizon 3 çıktı. Ve böylece devam ettiler. Ne oldu Satışlar oyun çıkış tarihlerini mi değiştirdi ? :smiley:

1 Beğeni

Katılıyorum. Meksika ne :smiley: Kartellerle yarışacağız herhalde çöllerde :smile:

Artık Meksika’da geçerse bi Bugatti Chiron la ralli-offroad yaparım artık asfhjgasdfghjgajhfds

İnşallah o sızıntılar doğru değildir

2 Beğeni

Forza Horizon-Amerika
Forza Horizon 2-İtalya
Forza Horizon 3-Avustralya
Forza Horizon 4-Birleşik Krallık
Forza Horizon 5-???

Tokyo?? Meksika??? Yada Başka Bir Ülke??? :face_with_raised_eyebrow:

birleşik krallık haritası güzeldi ama insanlara daha açık ve büyük alanlar gerek
fh3 haritası bu yönden biraz iyidi
umarım çok daha büyük bir harita olur
ayrıca çıkacak olan harita paketlerinin de ana haritaya ek olmasını isterim :frowning:

*sesler
*araç sürüşü gibi konular da önemli arcade deyip geçemezsin :slight_smile:

motosiklet de isteniyor :slight_smile: bir getirse var ya üffff

3 Beğeni

Tokyo olur inşallah :smile: Japon arabalarıyla o meşhur virajlı yollarda kayarız :upside_down_face:

2 Beğeni

%90 Japonya olacak gibi çoğu yabancı forumlarda da Japonya olarak konuşuluyor. :zipper_mouth_face:

3 Beğeni

Biliyorum herkes şaşıracak ama düşününce mantıklı gelecektir, FH5’in BAE ülkesinde geçmesini isterdim. :smiley:

Dünyadaki tüm canavar araçların yarısı orada bulunuyor, gazı köklemek için harika otobanları var, Buggy ve Ralli yarışları için çölleri var. Petrol de fışkırıyor daha ne olsun. Gökdelenler arasında sürüp harika kareler yakalarız.

Japonya’da geçerse yavan bulurum, Meksika için bilemiyorum Altan.

5 Beğeni

BAE mantıklı aslında :smiley:

1 Beğeni

Multi milyonerler orada petrolü su gibi tüketiyor, polisler hiper araçlar kullanıyor böyle oyun için biçilmiş kaftan. :smiley:

2 Beğeni

Bence FH4 zaten çok çok iyi. 5’ten beklediğim iki şey var. Birisi trafiğin sağdan akması. İkincisi de 4’ün haritası çok küçüktü onu büyültmeleri lazım.

The Crew 2’deki gibi seslerde de daha arcade tarzında (egzoz patlamalarında yüksek bass olması gibi) şeylerin de olması bence daha zevkli olabilir ama çok da önemli değil.

6 Beğeni

Direksiyon desteği inşallah fh4 gibi olmaz.

Oynayamama sebebşm resmen

5 Beğeni

Inşallah detaylara biraz daha inerler harita küçük kalmaz umarim yine, ve şu benzinlik olayi gelir diye düşünüyorum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bu akşam gelir mi bir şeyler :grimacing:

1 Beğeni

vallah başından beri izliyorum antin kuntin ne varsa gösterildi
sövücem artık

1 Beğeni

geldi vallah geldi :smiley:
meksika

yeahhhhhsdfsdfsfsdfsd fs fgd gmuazamm

9 KASIM!

4 Beğeni

:face_vomiting: harita iyi olur umarım gerisinden birşey beklediğim yok aynı oyun zaten…

Offf hayırlı olsun
Yeni Defender, Taycan vs baya iyi duruyor

7 Beğeni