Forza Horizon 5 [ana konu]

harita gerçekten büyük :smiley:
yalnız olaylar hala aynı :smiley: sesler değişik geldi sürüşte değişen pek bir şey yok gibi

fotogrametri her yerde kullanılmış

9 Beğeni

Evet sürüş dinamiği aynı gibi duruyor ama mimariyi güzel aktarmışlar özellikle o sahil kasabası gibi olan yeri,
Bide Gta online da olan yarışlar gibi abuk subuk şeyler var atlamalı zıplamalı. :slight_smile:

1050ti kaldırmaz demi yaaa :smiley: Harika duruyor grafikler :heart_eyes:

Vatana millete h.o :smile:

Yalnız bizim bi forza motorsport 8 miz vardı ne oldu o acaba ?

kaldırır xbox one’a bile çıkıyor yine optimize olmuştur ancak bu sefer ortam gerçekten acayip şu an haberi yazıyorum

GTA 6 ile birlikte en çok beklediğim oyundu. Sevindirici bir gelişme oldu. Nihayet sağdan akan trafiğe kavuşuyoruz tekrardan. FH 3 de 4 de PC’de en iyi optimizelerden birine sahipti. Bunun devam edeceğini düşünüyorum.

3 Beğeni

Bu arada oyun nerede geçiyor, tam anlayamadım :face_with_raised_eyebrow:

Meksika’da geçiyor

2 Beğeni

Meksika söylentileri çıktığı zaman tepki göstermiştim, ama şimdi fragmandan baktım ve çok güzel olduğunu fark ettim. 9 Kasım’ı 4 gözle bekliyorum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

2023’te de Forza Horizon 6 Japonya’yı yapıştırır bunlar bence.

2 Beğeni

Bende seninle aynı fikirdeyim.

2 Beğeni
4 Beğeni

dubai :smile:

1 Beğeni

Benim fikrim hala aynı maalesef. Yenilik anlamında ne kadar + yanları bulunsa da Meksika’da geçecek olması yavan geliyor. Sadece evlerin orada asfalt görebildik yol namına bir şey yok. Yağmur ormanları ve kanyon güzel olmuş çoğunlukta köy gibi. BAE bunun için daha iyiydi eğer bu olmayacaksa Japonya olabilirdi neyse.

Meksika’da geçen Forza Horizon 5 için çıkış tarihi açıklandı! İlk bilgileri paylaşıyoruz…

8 Beğeni

Çok güzel duruyo be aynısının updateli laciverti ama alcaz yine de :smiley:

1 Beğeni

Trailer’e bayıldım :drooling_face:

1 Beğeni

Buna daha çok sevindim. İnşallah fiyatı da güzel olur da alır oynarız.

8 Beğeni

MFS 2020 de artık “Guanajuato” şehrinde video çekersin :smiley: İzleriz bizde

Önden bir keşfetmek lazım

2 Beğeni

Fh 4 çıkarken dublaj filan olacaktı iptal edilmişti yanlış hatırlamıyorsam 5’e nasip olur mu acaba?

1 Beğeni