Forza Horizon 5 [ana konu]

Pc tarafı hala berbat durumda özellikle kaplama hataları zerre fixlenmemiş.

1 Beğeni

donut media pack gelecekmiş. eylül’de sanırım.

1 Beğeni

Steam versiyonu ne durumda oyunun bilen cevaplayabilir mi?

Yerli yerinde hiç ilerleme olmadı optimizasyonda veya hatalarda

1 Beğeni

oyuna 15gb boyutunda güncelleme gelmiş. Ne geldi ki bu kadar acaba ?

Perşembe günü Forza’nın onuncu yılı olması lazım. Büyük ihtimalle ondan kaynaklı büyük bir güncelleme

Arkadaşlar hot wheels sahibiyim indirdim fakat hot wheels e giremiyorum bunu nasıl çözebilirim ? beni mağaza sayfasına atıyor

299 lira iken istek listemdeydi, artık oradan çıkarabilirim :smiley:

1 Beğeni

Premium edtion 999 tl şaka gibi😲 300’den aldığım için şanslıyım diyorum. Yarın birgün 999 tl’den alana şanslıymışsın diyecez galiba🤔

Xbox Gampass ile Forza 5’e giremiyorum. Bu ekranda biraz bekledikten sonra kendi kendine kapanıyor. Ekran kartım, windows sürümüm güncel. Silip tekrar yükledim halen açılmıyor. Çözüm önerisi olan var mı?

https://youtube.com/shorts/_bkT9tFRg8A?feature=share

1 Beğeni

Yarın akşam Forza Horizon 5’in yeni genişleme paketi tanıtılacak.

Çöl möl deniliyor. Ralli odaklı olacak gibi duruyor.

Türkiye saati ile 20.00 oluyor.

Renklere ve çevreye bakınca ralli (toprak yarışı) ağırlıklı olma ihtimali yüksek gibi. Çünkü turuncu renk kullanılmış, turuncu Forza Horizon’da toprak yarışını temsil eder. Fotoğrafta da toprak yol olduğunu görüyoruz.

Zaten toz topraktan bol birşey yok birde ek paket olarak da gelmesi ne kadar çekici olur bilemedim

1 Beğeni

Harbiden ya Forza Horizon 4’ün Haritası doluydu. Yan DLC’leri de güzeldi. 3te öyle. Blizzard Mountain’i beğenmiştim ben.

Forza Horizon 4’ü 400-500 Saat oynamış birisi olarak fh5e hiç ısınamadım bir türlü.

3 Beğeni

Rally Adventure, 29 Mart 2023’te geliyor.

1 Beğeni

Toprak toprak toprak… :neutral_face:

1 Beğeni

bi ara kendimi fh5’e kaptırmıştım sonra da kaldırmak zorunda kaldım. hot wheels’te mücadele ettim oynamak için ama yani olmadı. oranın da numarası çok başka çok güzel ama bu ralli haritası ile en azından bizim gibi düşünenleri tatmin edebilecekler.