Forza Horizon 5 [ana konu]

6 Beğeni

şunun yine x10 olması çok kötü.

4 Beğeni

Bana 5.3 gb güncelleme geldi

9 Beğeni

Bana da geldi.

2 Beğeni

Detaylar :point_down:

1 Beğeni

@HasanOfke muradına erdi :smiley: bu arada pc steam da bana 2.2 gb geldi.

2 Beğeni

Modder uses Cheat engine to enable ray tracing in Forza Horizon 5’s gameplay sections, with glorious results - NotebookCheck.net News

Online kısmındaki kopma devam ediyor, konvoydakiler silinip duruyor :woozy_face:
Bi 5gb daha gelse kurtarır belki.

moralller sıfır sıfr sıfrr

3 Beğeni

Doğru mu bu :smile:

image

4 Beğeni

Game Pass ile oynayanlara güncelleme yok mu? dün bakamadım az önce PC’yi açtım gelen bir şey yok.

Edit: MS’ye güncelleme gelmiş onu güncelledikten sonra FH5 güncelleme butonu gözüktü indiriyorum şimdi.

Bana dün geldi 5.3 gb.Ben de gampassle oynuyorum.

2 Beğeni

Hayır (10krtkr)

Dikiz Aynasının kalitesine bakın ağalar muazzam bir kalite :heart_eyes: :heart_eyes:

F-Max Dashboard :no_mouth:

4 Beğeni

YA AĞA ALLAH AŞKINA BU NEDİR BE KARDEŞİM ? YAPACAĞINIZ OYUNU S/KEY/M BÜTÜN KEYFİM TADIM KAÇTI. BU OYUN RESMEN CYBERPUNK 2077 V2 VAKASI OLMUŞ. BU NEDİR ARKADAŞ HARBİ TAM BİR KAHKAHALIK DURUM SİNİRDEN GÜLÜYORUM ASFGHJGASJFHDGHDFASKHJDGAHJF

4 Beğeni

Hadi hayırlı olsun :smiley:

Zenginliğin ilk adımını attık

NOT: Para bitti hsdfaghjfds

6 Beğeni

Pc için göz kanatan ağaçlar düzeldi mi notlarda low res for ultra pc diyor ama ben genel düzeltme var mı anlamadım yayınlara bakıyorum halen çamur gibi.

Çoğu ayar yüksekte (High) oynuyorum son güncellemeden sonra da uzaktaki çimenler falan bulanıktı. Daha üstüne Vram yetmiyor, 6 GB’nin %80-90 arasını kullanıyor bu şekilde. Bir tehlike işaretinden atlarken de çevre geç yükleniyor.

Görsel sorunlar vallah devam ediyor yani normal değil.

4 Beğeni