Forza Horizon 5 [ana konu]

En son getirdikleri güncellemelerde long distance mesafesindeki pastelimsi dokuları yükleyemem olayını bir nebze düzeltmişler. Ama oyunu oturum kapatmadan uzun süre oynadığınızda ekran kartı bir noktadan sonra VRAM hatası yiyor ve dokular yüklenmemeye devam ediyor. Bir de adamların yılbaşı tatilleri olacak adım adım gidiyorlar. Ondan önce bir grafik ile alakalı biraz daha iyileştirme yaparlarsa insanlar için iyi olur. Eksikleri var bekleyeceğiz malesef

Bu evin özelliği neydi ki?

Şu hızlı seyahati açan evi alayım dedim 2M isteyince değmez dedim zaten evler arası hızlı seyahat yapabiliyoruz.

Her gün giriş yapınca şans çarkı veriyor

Bunu normalde yapmaları lazım ilk başlarda ufak şeyler verip her gün eksiksiz giriş yaptıkça ödüller katlanarak artarak daha iyi şeyler verebilirdi. Hediye paketi olarak Pinata şeklinde verilip onu parçaladığımızda efsanevi araç falan düşse güzel olurdu :smiley:

Bakın bu rezillik(araç kısıtlaması olayı) yüzünden habire para harcıyorum param bitiyor. Eskiden ne güzel en hızlı araçla yapıyorduk şimdi zorlanıyoruz. Harbi sinir krizi ya

Hayır bir de modifiye ettiğim araçların yol tutuşları da iyi olmayabiliyor virajlı yollarda.

EDİT: Ya ben hayatımda böyle bir oç oyun görmedim ya. yarım saattir 1incilik için uğraşıyorum 1inciliği vermemek için habire reverse atıyorum sonra %61 kısmına geleyim oyun çöksün :smiley: sinir krizi geçirdim

1 Beğeni

O yüzden haftalık forzathon görevlerine bulaşmıyorum artık yarışları yapıp zevk almaya bakıyorum. Üstün yetenekli seviyesi uzman seviyesi gibi zorluyor A sınıflı kamyonetli drivatar Bugatti sürüyormuş gibi gidiyor.

Önceki akşam uzun yarışlarından birine girdim 25 dk sürdü çok zorladılar bitime %20 kala öne geçtim kazanınca 3 lvl birden atladım :smiley:

1 Beğeni

Ben beğendim bu sistemi 599 evo’yu alıp tüm hız kapanlarından geçiyordum. Zorlaşması iyi olmuş, araç ayarları ve sürücü ön plana çıkacak.

1 Beğeni

parasızlık çaresi 3-4 saat afk kalıyorsun hem level hem de 10 k yakın para kasıyorsun.

Kullanmadığımız araçları şans vermemiz ve kredi harcamamız için yapılmış bu sistem. Bazı haftalık görevler öyle absürd oluyor ki kediden çita gibi performans çıkarmamızı istiyor.

Hangi araç istiyorsa AWD ve X sınıf yükseltip geçeyim dersen yine kısıtlamaya takılabiliyorsun A, B, C, D sınıflı olmadığı için yanlış araç diye uyarıyor altta. Bence kötü olmuş.

1 Beğeni

Bugün bunu deniyordum 2. kez oyun çöktü sinir krizi geçirdim sonra hiç girmedim oyuna eğer atmasaydı oyundan şuan 10m param vardı

Sadece w basmak gerekiyormuş galiba bunlarda çünkü ben hazır ayarlanmış afk maçı açtım w basmadan hareket etmiyordu yada ben çözemedim.

Çözüm;
Tavsiye Edilen Araç;
Lamborghini Sesto Elemento Forza Edition
Yol tutuşu ve Frenleme puanları 10 olması gerekiyor…

1 adet kaşık w veya yukarı ok tuşunu sabitlemek için

Zorluk Ayları;

• Frenleme: Destekli
  • Direksiyon: Otomatik
  • Çekiş Kontrol: Açık
  • Vites Değiştirme: Otomatik.

Grafik ayarlarını da en düşüğe çekmen gerekebilir oyun çökmelerine karşı.

(Not: İlk kalışta biraz kontra vermen gerekiyor arkadan çeker araçlar için)

2 Beğeni

şunu yapayım dedim yapmaz olaydım 40dk boşa gitti herhalde :smiley: en az 5 şans çarkı(hepsini çevirdim 500k+ cr para geldi) ve 120k+ cr verdi bir de 100 tane yetenek puani verdi

• olarak 50k dp puani verdi

1 Beğeni

paylaşım kodundan bunu arama yap, drivatar zorluğuda yenilmezde olsun.

1 Beğeni

Kaç saat sürüyor acaba bu :smiley:

L. Sesto da 9.50 dk bir setup var onla 76 - 80 dakika sürüyor.

Tek yarışta 2 bug
1-Birinci adam bende gözükmüyor
2-Fizikler fh4’e göre bozuk yüksekten düşünce ya böyle uçuyorsunuz ya da tekerlekleriniz yerin içinde sıkışıyor.

2 Beğeni

Arkadaş kış mevsimindeyiz niye şu oyunda sadece dağ karlı bölge ?

Bir The Crew 2 kadar olunamıyor mu ya ? Arkadaş kar yağmayan bölgeye bile kar yağıyordu oyunda :smiley:

4 de sevmeyen çoktu kışı sanırım ondan

2 Beğeni

Şu mevsim değişim işi hiç iyi değil yahu sabit aynı mevsimde oynuyorum sanki 3 haftadır.

Aynen bende onu farkettim

3 Beğeni