Forza Horizon 5 [ana konu]

Güncellemeyi bende bugün bekliyordum. Artık yeni güncelleme çıkartsalar da rahatlasak.

1 Beğeni

Vizelerin arasında bi’ bakayım dedim; bir kere açılırken çöktü, bir kere Goliath yarışının ortasında çöktü, eleyici gireyim dedim ne olduğu belirsiz bir şey oynadım kimse yoktu hangi dumanın oraya gitsem hemen kayboluyordu oynadığımdan hiçbir şey anlamadım. Kaplama sorunu ortada baya çıldıracaktım bugün. Ama dün ve ondan önceki gün bir problem yoktu rahat rahat oynadım mevsim değiştikten sonra bu sorunlar çıktı (kaplama sorunu hariç). Bide AI bu oyunda öncekine göre daha sıkıntılı gibi geldi. Onun dışında pek bir problem görmedim ben 14 saati devirdim rahat rahat.

Bir de sormak isterim harita tasarımcısına neden dümdüz arazinin ortasına kaya koyup otlarla gizlemiş? Sinir krizi geçirecektim bugün.

Tam Rus mafyası gibi oldum :smiley:

1 Beğeni

Ben de buna sardım araç 400’de viraj alıyor manyak yol tutuşu var :smiley:
Lamborghini Sesto Forza Sürümü araç

2 Beğeni

Makine fena ya :smiley:

1 Beğeni

FH5 alıcak param yok yorumları okumaya geldim :smiley: İmkanım sadece oyunla ilgili dertlerinizi okumaya yetiyor

Game pass ile dene istersen :slight_smile: 400 500 liralar biraz fazla zaten günümüz için maalesef ki… :frowning:

2 Beğeni

Bu Premium değil, standart sürümü premium sürüme yükseltmek için bir DLC paketi. Öncelikle oyuna sahip olmak lazım. Doğal olarak toplamda 299 + 310 TL ödemek gerekiyor. Doğrudan premium almaya göre daha pahalıya geliyor.

1 Beğeni

Fh4 sahiplerine indirim yok mu?

Hangi oyunda/şirkette gördün bir önceki oyuna sahip olanlara indirim yapıldığını :joy:

1 Beğeni

Önümüzdeki haftaya artık :confused:

3 Beğeni

sorun büyük olunca :smiley:

Amd kartlarda arka ve yan logolar böyle.

2 Beğeni

Ufak bi bilgilendirme :smiley:
Fast Travel’i açmak için gereken ev haritada gözükmüyorsa, bu yarışı yapmanız lazım;

Evin konumu da bu ;

8 Beğeni

Evi buluruz da sahip olmak için sağlam kredi lazım eğer vip ayrıcalıklarına sahip değilsen :smiley:

5 Beğeni

:clown_face: AI araçlarıyla her şey aynı.

İşte bu beni üzer… Oyunda çok az drift bölgesi var. Hepsini neredeyse 1 saate bitirdim keşke daha fazla ekleseydiler

1 Beğeni

nası ya

şansa bala geçtim :smiley:

3 Beğeni

Bu oyundaki mükafat olayı tıpkı Forza Horizon 4’teki Lego puanı gibi. Onda da belirli görevler vardı ve puan veriyordu, hedefe ulaşıldığında ise bir üst aşamaya geçiyordu. İlerleme mantığı çok benziyor yani. Ayrıca kılavuz da FH4 Servet Adası ile eklenmişti. Bunları yeni sanmayınız :smiley:

Bir de dikkatimi çeken şey arayüz olsun, harita olsun, grafik renkleri olsun FH3’e de çok yakın duruyor oyun.

1 Beğeni