Forza Horizon 5 [ana konu]

Gittikçe daha da bozuluyor :smiley:

Dosya doğrulama yaptın mı? Yoksa ekran kartı gidici gibi :smiley:

Series 1 güncellemesi Perşembe günü çıkacak.

1 Beğeni

Xbox uygulamasında dosya doğrulama yok sanırım Steam de ki gibi ama oynarken 1 saat falan geçmişti sonradan Menu den oyuna dönünce böyle oldu.

Evet ben de araştırdım, Epic yada Steam gibi dosya doğrulama yokmuş Windows Store’da, sorun çıktığında sil baştan yükle yapmak gerekiyormuş bu platformda.

adamın rtx kartı benim dandik rx550 kartımla aynı grafiği veriyor, adamlar oyun dünyasına komünizm getirdi artık herkes eşit. :joy:

3 Beğeni

FH5’i inceledikten sonra yorum yapan insanların kısaca şuan ki hali

2 Beğeni

Bende o kadar değil gölgeler çzigi gibi oluyo arada bide şu mouse sinirimi bozuyo kol takinca bari yok olsa fh4 te yoktu

5 Beğeni

yarın series 1’de hotfix olacak mı olmayacak mı? :smiley: herkes dert yanıyor

4 Beğeni

Ağalar bana hayrına Ferrari 599x evolution hediye edecek var mı safghdghfjhgasjfhdg

Bu arada bu olayı bilenler için çok güzel bir özellik oldu

2 Beğeni

forza bende sebepsiz(hiç hata vermeden) bir şekilde atıyor bunun çözümünü bulabilen biri varmı

Araba hediye etme kısmında arkadaşımızı seçebiliyor muyuz?
Rastgele birilerine gönderdikten sonra bi anlamı kalmıyor ki. Kime gittiğini bile göremiyoruz.

Explorer.exe kaynaklı hatadır büyük ihtimalle

4 Beğeni

off şimdi bu oyun oynanır işte

Baktım onla ilgili bi sıkıntı yok.Ama hala atıyor

yarın bunlara bakarım belki duruma göre video atarız oynamaya devam

1 Beğeni
4 Beğeni

Bugün yine bir sorunla karşılaştım :smiley: araç durduk yere tam hızla giderken duruyor bağlantı kopmamışken üstelik iyice çıldırtıyor adamı bu oyun.

1 Beğeni

o hep oluyor geldiğinden beri var sunucu bağlantısından diyorlar da artık baydı
bu hafta bitmeden hotfix çıkaracaklar keşke bugün gelseydi millet her gönderinin altında ağlıyor resmen

2 Beğeni