Forza Horizon 5 [ana konu]

ne söyledin ya? ne saçmalıyorsun? her indirenin başına gelen bir sorun ve oyunun grafikleri hala çöp gibi böyle yapınca mı çözülüyor sanıyorsun?

he akp ekonomiyi batırmadı biz fakiriz zaten

2 Beğeni
1 Beğeni

Lazım olur bi kenarda tutalım :smiley:

Tamam sen haklısın. Parayı veren benim bu kadar problem etmiyorum beleş oyun oynuyorsun onu da beğenmiyorsun. maden bu kadar dert edindin gidip insider ol. siyaset ne alaka ? ha birde umarım ekran kartın silent mod da değildir :smiley:

2 Beğeni

hee silent moda nereden geldik? ne silent modu? bu herkesin yaşadığı bir sorun 5 gündür yaşanıyor
5 gündür bu sorun var ve hala düzeltilmedi
bakış açın aynı olduğu için örneği verdim

1 Beğeni

Multi gelecek varmı ?

Kötüye kötü neden diyemiyoruz bu sitede anlamadım gitti, etsde bi hatayı söyleriz fanboylar gelir 9 liralık oyundan beklentiniz ne der (dlcleri deli para tutmasına rağmen) buna grafikler kötü deriz biri gelir bişey der. Çözemedim gitti ortamı herkes çok gergin

11 Beğeni

Reddit’te şöyle bir karşılaştırma var, siz de denediniz mi High, Ultra ve Extreme arasında karşılaştırmayı?

Hepsini denedik ultradaki görüntü gibi görünüyor. Kısacası leş gibi görünüyor.

Hani görüntü leş gibi oturuyor. Yani Playground nasıl bu kadar kötü bir hata yapabilir o da ilginç

Yukarıda verdiğim çözümü nvidia denetim masasından uygulayınca kaplamaları düzeltmeye çalışıyor ama geri kalanlar çözülmediği için yine leş bir ortam oluşuyor. Oyunun gönyesi kaymış :smiley: Ne yaparsanız yapın çözülmez.

1 Beğeni

https://www.reddit.com/r/ForzaHorizon/comments/qoxeto/seeing_a_lot_of_posts_online_with_pc_graphic_bugs/ Extreme ayarda 4k sorunsuz oynuyorum diyen de var, ilginç.

@DevBoX

DevBoX Today at 14:42

R5 2600 Gtx 1660 Super 16 GB RAM Grafik ayarları Ekstrem de karışık

biz gene böyle bişey yaşamıyoruz bu adam da rahat rahat başlamıştı sonra dedim bak bozulacak :smiley: daha beter olmuş

@kolas evet bazı donanımlarda öyle bizim almamız gereken grafik o
ne yaparsak yapalım o netlikte alamıyoruz

Bu kadar grafiklerin bozulacağını beklemiyordum hocam :smiley:

1 Beğeni

2070 super, 2k ölçek ile ultra veya ekstrem de
1-1.5 saat oynayınca memory hatası veriyor, otomatik grafikleri düşürüyor oyun çık gir yapmak gerekiyor.
Hatalarda biraz şans işi herkese random dağıtmışlar :smiley: :neutral_face:

Öyle görünüyor :smiley:

Bu renkli kaplama sorununu FH3’te yaşamıştım. Sürücü (Ekran kartı) ile ilgiliydi, başka sürücü yükleyince düzelmişti.

mümkün güncellemeli zaten uygun sürücüler sözde çıktı ama ne fayda

Yüklenme sorunu lod mesafesiyle alâkalı cubenin genişliğini artırıp splat mesafesini yükseltmeleri lazım. Landspace splat map olayı ile boyanıyor araziler falan. Ana textureler yüklenmeden önce basit bulanık halleri geliyor sonra asıl çözünürlüğü yüksek olanlar geliyor ama siz ne kadar yaklaşırsanız o kadar yükleniyor mevzu bu.

1 Beğeni

Çekiliş vardı demek, kime ne denk geldiyse artık :smiley:

1 Beğeni