Forza Horizon 5 [ana konu]

İlk negatifler:

2 Beğeni

Direksiyonun göründüğü kamerada oyun çok parlak diğer kameralar normal gölgelerde çizgi çizgi oluyor bazen ama optimizasyon mükemmel 1050 ti 50 - 60 arasi herşey yüksekte oynayabiliyorum.

Güncelleme yok kaplama geç geliyor bazen ama grafikler gayet iyi gözüküyor bende

aldanmayın her şey hatalı çalışıyor az önce unutulmuş araçları bulmak için dizi izlerken oynadım
artık bişey demiyorum akşam umarım çözülür
pc için çok kritik sorunlarla erken erişim başlatıldı tamam 1 milyon oyuncu erkenden daldı ama böyle daldıktan sonra çok kötü
xboxta oynayanlar akıyor
pcde bazıları hata yaşamıyor ki sonra yaşamadıkları ne malum? çünkü aynı sistem

resmen ultra grafikte oynama kvarken low grafikte oynuyorum meksikaya karşı sevgim azaldı

2 Beğeni

Bizi bilgilendirdiğin için sanada teşekkürler :joy: 5 te hemen eve gidip @Nielle nin dediğini yapıp oyuna geçeceğim bende

2 Beğeni

Bende 4 e geri döndüm bu haliyle oynanmaz araçlarin fren işiklari takili kaliyor sesler bazen cizirti yapiyor bide karakter menüde fh4 ten daha kötü görünüyor daha bi ton hata var.

ve vatana millete h.o :smiley:

6 Beğeni

Oyunda fh4 teki araçlardan daha az araba var :smiley: fh4 te sanırım 750 tane araç vardı

FH5 screenshot konusu coşmuş :smiley: Ben ailevi nedenlerden dolayı PC’den uzaktayım yarın bakıcam.

1 Beğeni

Oyun an itibariyle bozuk PC sürümü ile herkese açıldı. Geçmiş olsun. :smiley: Güncelleme çıkaracaklar ama ne zaman? Rezil bir çıkış oldu. Şimdi ilk girdiğiniz için idare ediyor olabilrsiniz ama oynadıkça daha da beter bir hal alıyor. O zaman anlıyorsunuz…

1 Beğeni

horizon 4 de böyleydi zamanla dlclerle sezonlarla artıyor sayı

2 Beğeni

Oyunun 1 haftası dolmadı daha sorunlar muhakkak çözülecektir 2021 çıkışlı oyunun grafikleri böyle kalmaz. 15 Kasım tarihine kadar güncelleme gelecektir diye düşünüyorum belki de daha önce gelir.

MS üzerinde sorunsuz olan FH4 nedense Steam’a bir ton sorunla gelmişti bir sürü kişi iade etmeye çalışıyorlardı. Zaten son zamanlarda sıfır sorun ile çıkan oyun hatırlamıyorum.

1 Beğeni

Ben ortamı pek sevmedim fh4 gibi canlı değil, kaktüsler ve ağaçlar göz kanatıyor, belli başlı araçlar dışında sesler yine berbat hatta fh4’de bazı araçlar daha iyi.

2 Beğeni

Aynen bende İskoçya haritasını özledim gibi sanki. Fh5 te bir tane şehir var+ 2-3 tane de yerleşim yeri var fh4 te bir dünya yerleşim yeri vardı

Oyuna 22 GB update gelmiş doğru mu arkadaşlar ?

Muhtemelen steam e geldi sadece benim forza microsoft store dan aldım bana gelmedi güncelleme :slight_smile:

Xbox uygulamasında karşılaştım 22gb update ile

2 Beğeni

sorunlara geçici bir çözüm var gene pek değişmiyor manzarnın, grafiklerin tadı çıkmıyor

Turn resolution scaling off

Put both geometry options on extreme

Go to Nvidia Control Panel > manage 3D settings > choose forza horison > texture filtering quality- high quality

This will make a lot of the washed out textures in the distance disappear

Nvidia Denetim Masası > 3D Ayarlar > Programlardan Forza Horizon 5 seçip Doku Süzmesi için Yüksek Kalite yapın.
FH5’i açtığınızda Video ayarlarında Çözünürlük Ölçeklendirmesi kapalı olacak.
Grafiklerde ise Çevre Doku ve Geometri Doku Kalitesi ise Ekstrem ayarlanacak.

ardından böyle oluyor bulanıklarla gidiyor ama yine de hak edilen bu değil maalesef

@batuhan2941 henüz bana gelen bir güncelleme yok

3 Beğeni

sana söylemiştim.