Forza Horizon 5 [ana konu]

Evet yayını izledim, önceki videodaki mavi supra’nın 180 km lik kadranı 2. vitesten sonra bitiyordu, kaçla gidiyordun kim bilir artık o videoda :smiley:

o araç yoldan çıktı iyice eski haline döndürmeliyim hızlı araba=kötü araba bu oyunda :smiley:
yarın ralli yarışı yanardağdan aşağıya doğru yayın kesilince ona devam ettim güzeldi benim ffb tamamen ralli off-road mantığına oturmuş çok zevkli

1 Beğeni

Başlattım bende indirmeyi :smiley: bana h.o

2 Beğeni

Gelde şimdi korsan oynama steamde indirime girene kadar bekliyicem geçen sefer fena zarar ettirmişlerdi beni

Ultimate game pass erken oynayabiliyor mu?

Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle alman gerek. Zaten o da oyun parası…

2 Beğeni

Teşekkürler zaman bol bekleyelim :smiley:

1 Beğeni

Başladık indirmeye :slight_smile:

3 Beğeni

:smiley: plati de oyun listelenmiş 80 tlye satılıyor dolar sağolsun

1 Beğeni

Korsan paylaşımlara son verelim.

4 Beğeni

Plati korsan değil direkt çalıntı sitesiymiş, zaten başlıktan belli fh5 +fh4, buraya para kaptıracağınıza 30tl gamepass alın fm 22 vs çıkıyor.

Var mı bir gelişme fixlemişler mi texture mevzusunu pustum bekliyorum :smiley:

Bazı hesaplar bildiğin oyun kiralama sistemi gibi çalışıyor :smiley: bende yapmayı düşünüyorum ama bilemiyorum Altan bilemiyorum.

Benim aklımda şu var; Microsoft store den premium hesabı alıp bunu 10 kişiye 60-70 TL den versem kâr li çıkabilir miyim acaba :joy: çünkü Microsoft store diğer launcherlar gibi çalışmıyor çok farklı bir sistemi var.

Ama dediğiniz gibi çalıntı hesap satanda var benim anlattığım sistemle de satan var. Ben 35 TL’ye fh4+Fh3 autoactivation hesabı almıştım hâlâ da işlevli yani kullanabiliyorum.(1-2 yıl olacak) Eminim ki benle beraber bu forumdada vardır öyle takılan :grinning: benim kullandığım sistemde şu şekilde oluyor: bana kod veriyorlar bir de yanında program veriyorlar o program yoluyla kodu girip Microsoft store hesabına bağlanıp oynuyorum.

Amma ne uzun yazmışım bee :joy:

Bu arada oyun bu akşam 23:59 da açılacak. 23:59 dan sonra girebiliyorsunuz oyuna

2 Beğeni

Windows bölgenizi Yeni zelanda yapın saat 15.00’da açılıyor Xbox uygulamasında.Steam’de olmayabilir.

3 Beğeni

Vayy eğer oluyorsa çok teşekkürler hocam akşam saat 5 te eve gidip deneyeyim bunu açılırsa bugün saat gece 12-1 e kadar aralıksız oynarım valla

Aynen çalışıyor çok teşekkürler @Nielle :star_struck: :star_struck:

7 Beğeni

güncelleme yükledin mi? yani grafikler buglı mı hala? yoksa bir önemi yok arıtk :smiley:

1 Beğeni

Yok herhangi bir güncelleme gelmedi bölgeyi değiştirdiğim gibi girebildim

Multi de oynamak istiyen varmı şuan ? :slight_smile: