Formula 1 Kulübü

Haas yine şovunu yaptı, çok iyi oldu 2 tane aptalı ısrarla takımda tuttular.

Vettel yine bildiğimiz gibi. :joy:

2 Beğeni

Geçen seneki Almanya yarışından sonra en heyecanlı yarış buydu. Yine her şey vardı, olan biz meşrubatçılara oldu. Hamilton Albon’a 2 podyum borçlu! Adam birinciliğe gidiyor ikidir arkadan konduruyor foşik Hamilton!

1 Beğeni

S :b: inotto nasıl halen daha Ferrari takım patronu? Kimse demiyor mu ki takım elden gidiyo biz n’apıyoz diye?

Ferrari yönetimi milliyetçilik yapmaya devam ettiği sürece orta takımlarla yarışmaktan öteye gidemeyecekler. McLaren ve Racing Point’i geçemeyen Ferrari vardı dün.

Alonso seneye Renault’da.

3 Beğeni

İki dünya şampiyonu şampiyon oldukları takımlara dönüyor :slight_smile: biri kesin, Vettel ise Albon’un performansına bağlı. Umarım gelir.

gelsin tabi ya, Montoya da gelsin gençlerin önünü kapayalım, Alonso sırf yeni araçlar için geliyor Rai gibi zevkine takılacak, olan Albon garibanına olacak.

2 Beğeni

Albon AlphaTauri’ye transfer olur. Giden Kvyat olacak.

antrenmanlar iptal edilmişti şimdi sıralama turları için de aynı şey olabilir

yarın sabah yapabilirlermiş :frowning: bir keyfimiz vardı lan

neyse f1 2020 videosunu çekicez şimdi

https://tr.motorsport.com/f1/news/grosjean-yarisa-pit-yolundan-baslayacak/4832151/?ic_source=home-page-widget&ic_medium=widget&ic_campaign=widget-1
haas geçmiş senelere göre daha leş galiba

Perez’e yazık oldu adam kariyerinin en iyi yarışını çıkartıyordu önce kanadından hasar aldı sonra baba parası yiyen Stroll yüzünden Norris’e tokatlandı, insan değil ya hem Ricardo’yu hem kendisini bitirdi.

1 Beğeni

Vote of the driver da gözüm kapalı checo ya bastım, cidden yazık oldu.

Bu sene ferraride haas esintileri var. Neyse haftaya bakıcaz vettel’e yazık ferrari arkasında değil belli
Alonso seneye napacak onu çok merak ediyorum

3 Beğeni

Reno yine arıza verecek yine sövecek

racing point aston martin olunca takım ismi tamamen aston martin mi olacak? geçen senenin mercedes motoru iyi iş yapıyor biraz daha iyi pilotu osla Albon’u tokatlarlardı, dün Albon’a gariban dedim ama takım arkadaşından 40 saniye fark yedi, Max çok iyi bitik lastiğe rağmen sırasını anında aldı ama yine kaybetti en azından Leclerc gibi şov peşinde değil, Leclerc geçen Monaco’da da şov yapıyordu dar yerden geçiyordu ama ikincisinde patladı bugün yine aynı şey oldu sırf artisliğine.

Haas yarışı bitirdi hayret valla. Williams kapatılsın müze olsun.

2 Beğeni

Leclerc’i ilah edenler vardı şimdi sesleri çıkmıyor.

2 Beğeni
2 Beğeni

Birileri kızmış

Porsche Mobil 1 Supercup tarafında Ayhancan Güven gayet güzel ilerliyor. İzlemek isteyenler için EUROSPORT 1’de yayınlanıyor. Formula 1’e göre rekabet bi’ tık daha fazla sadece araçlar 0.75x’de gidiyormuş gibi geliyor :slight_smile:

FB_IMG_1595159471031

Çöp Binotto ve çöp Ferrari kanser etti bizi…

Ve acaba Latifi hiç hayatı sorguladı mı acaba birileri var ve sürekli beni geçiyorlar bir şey yapmam lazım diye?

Latifi ilk turu yedikten sonra pite girip girip lastik denedi, isteseler bu kadar fark yemezdi de madem yedik bari pisti test olarak kullanalım dediler.

Ferrari’ye ise ne demek lazım bilemiyorum…