Formula 1 Kulübü

Fransa yarışının iptal edildiği resmi olarak onaylandı, şu anki takvime göre en yakın yarış 19 temmuzdaki İngiltere. Eğer İngiltere yarışı koşulursa seyircisiz olacağı kesinleşti.

s a d

1 Beğeni

Bu sezon her türlü çok eğlenceli geçecek belli

ferrari ye bence max verstappen geçsin. leclerc ile iyi ikili olurlar. ferrari sürücülerinden daha fazla puan aldı bence yeteneği var.

güle güle spin reis
vettel out sainz in

Verstappen’in sözleşmesi var ve ateş ile barut aynı takımda olamaz :smile: zaten Max Ferrari’ye hile suçlaması yaparak o ihtimali yok etti.

1 Beğeni

Sainz Ferrari’de! Hayırlı olsun.

1 Beğeni

vay be
daha 2020 yarışları bile başlamadı
bu sene soluksuz izlenecek

• netflix için ekmek hiç bitmiyor
2 Beğeni

Sainz Ferrari’ye, Ricciardo McLaren’a, Alonso Renault’a, sonra da yarışlarda hepsi Renault’a.

1 Beğeni

vettel koltuksuz kalırsa bayağı üzülürüm

emekli olacak söylentisi var boş kalır mı bilmiyorum
ferrari ile aralarında anlaşmazlık olduğu resmen açıklandı böyle olunca bu sezon nasıl geçecek merak ediyorum

1 Beğeni

Yerine Giovinazzi’yi getirecekler %86.73 ihtimal bu sezonluk.

1 Beğeni

renault da kesin olarak alonsoyu duyurdu mu tamamdır sdfsdfdsfs

Alonsomun gönlü hep f1 de kaldı indy500 sarmadı heralde :smiley:

hakkında resmi açıklama yapılmayan bi tek alonso kaldı, sürücülerdeki domino etkisi pistlerde de sürüyor bu arada.

kanada, sinagapur ve hollanda da bu yıl ki takvimde yer almayacakmış.

1 Beğeni

Vidyo engellenmiş youtubeden izleyebilirsiniz.

beni artık sarmıyor, karantina zamanları eski yarışları verdiler müthiş zevkli, lastik firmasını takım seçiyor, yakıt ikmali var, drs saçmalığı yok.

bu mercedes’in direskiyon sistemi seneye yasak olacakmış ee seneye yasaksa neden bu sene yasak değil?

Williams yine aynı küçüklükten beri Jaguar ile tuttuğum takımdı artık kalbime gömdüm, Latifi’yi de hiç sevmem al onu vur Stroll’e babadan zenginler.

Racing pointin üst sıralarda olması hoşuma gidiyor hep aynı isimlerden sıkılmıştım bu sene garip olacak çok belli
Toto & stroll helal olsun adamlar mevzyyu biliyor :rofl: ne para varmış

Ya williams defolsun gitsin dicem de işte başka mevzuları var ama haas birlikte içine ediyorlar

1 Beğeni

Bu sene mclaren ve racing point zorlar bence bu sene değişik olacak