Formula 1 Kulübü

Latifi aynaya bakmadan hayvan gibi pitten çıkınca Sainz ile temas etti lastiği patlattı tekrar pite girdi üstüne 5 saniye ceza aldı, Williams taraftarı olmak artık marjinal gözükme hevesinden, Clarie batırdı takımı.

Williams mühendislerinin bile takımı tuttuğunu sanmıyorum. Klasik aile şirketi sorunu hiç konuşmaya gerek yok. Başı belli sonu belli. Şirket bir kısmını satıp başa adam akıllı birilerinin gelmeleri sağlanırsa belki farklı alanlardaki tecrübeleriyle bir nebze ayağa kaldırılır yani zirveye değil de en azından yakışsın ya hep abuk sabuk şeyleri görüyoruz. Bence bu yeni kurallar vs. bir sürü fırsat doğacak millet zaten ona hazırlanıyordur.

Pit duvarının yapacağı işi adam yarışırken daha iyi yapıyor… Ulan koskoca Ferrari be ne hallere düştü, ah ah…

https://twitter.com/Motorsport_TR/status/1284931554133909506?s=09

İnstagramda daha sezon açılmadan f1 2020 yayın yasağı kalkmışken Simuş amcanın paylaştığı motor seçim postunun altına ferrari motorunun 5 para etmez olduğunu yazdığımda yorumlarda kuduran arkadaş burdaysa ona selam olsun… ( Dedim dedim inanmadın bak noldu şimdi )

Neyse ferrariri kurtarıcak olay 2022 yılında gelicek harika yeniliklerden başkası değildir… Keşke 2020 için araca yenilik yapmasalardı 2019 aracıyla yola çıksalar bile bundan daha hızlı olurlardı ah be abi diyorum başka bişey demiyorum bu arada duyduklarıma göre SF1000 de 1.3 multijet motoru varmış :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 Beğeni

OHHh

Gerçi yine tam İtalyan ekip kuruyorlar. Milliyetçilik edasına eriyecek takım.

1 Beğeni

Nürnburgring (German GP), Portimao (Portuguese GP) ve Imola (San Marino GP) pistleri takvime eklendi.

Belki arkaplanda anlaşmalar yapılsaydı bu yıl virüs nedeniyle bir İstanbulPark yarışı izleyebilirdik. Sezon başlarında olabilir söylentileri yayılmıştı ama anlaşılamamış anlaşılan. Sağlık olsun.

anlaşma yapılsaydı gelen olmazdı zaten, 2007 yılında biletler satılmayınca gittiler kendi yandaşlarına dağıttılar yine dolmadı, pistin yeri yanlış tarihi yarım ada yakınlarına yapılacaktı ya da direkt Antalya’ya turist akardı millet para keserdi ama vizyon yerine peşkeş olunca böyle oluyor.

1 Beğeni

Zaten yıllar önce ilk plan Antalya için yapılmış.Konyaaltı bölgesine yakın olan deniz manzaralı Cadde pisti projesi sonra iptal edip Istanbul Park yapılmasına karar vermişler.Dediğiniz gibi Antalya ya yapılsaydı şuan takvimde yıllardır bulunuyorduk hem yaz aylarında ki turist yoğunluğu hem yerliler ile beraber çok iyi bir gelir kaynağı olurdu bu fırsatı geri çevirenlerin büyük hatası.

1 Beğeni

https://f1lead.com/2020/07/28/f1-turkey-wants-a-grand-prix-in-2020/?fbclid=IwAR3TUrBLtspMyA6M4MmCLlAYNk2UnRMCHZ5uhmAA0oJK-YuiXG2kEQVr-7g

1 Beğeni

Pist yönetimi açıklaması:

“Özellikle 2020 yılı takviminde yer alma çalışmalarımız sürerken,”

perez’in covid testi pozitif çıktığı için bu hafta (çok büyük ihtimalle önümüzdeki hafta da) yarışmayacakmış. sponsorlar büyük ihtimalle diğer meksikalı gutierrezi’nin yarışmasını isteyecek.

bakalım racing point açıklama yapar yakında.

edit: hulkenberg, koltuk ayarı için racing point fabrikasına gitmiş.

1 Beğeni

ardı ardına patlayan lastikler uykumdan kaldırdı :smiley: hamilton lastiğin durumunu sezmediyse ne olayım

1 Beğeni

Lahjhfkasjhfakjhsfaskjhfkajshf 🤯#BritishGP 🇬🇧 #F1

— Formula 1 (@F1) August 2, 2020

😳

— Aston Martin Red Bull Racing (@redbullracing) August 2, 2020

WHAT IS GOING ON?!?!!?

— WILLIAMS RACING (@WilliamsRacing) August 2, 2020

Bunu ayrı paylaşmazsam olmaz :rofl:

1 Beğeni

Son turlarda mercedes öldü öldü dirildi bende bi gidip geldim bu yarış için çok ilginç bir son oldu gerçekten

Yarışların özetini nerden izleyebilirim? SSport ne sitesinde ne youtube kanalında veriyor.

Formula 1 özetleri önemli anları ve telsiz konuşmalarını yarış sonrası resmi youtube kanalına yüklüyor, yarışın tamamı için de 18₺’ye S Sport+ satın alabilirsin.

Bugünkü yarışın özeti:

Teşekkür ederim, kanalı takipledim. :slightly_smiling_face:

Diyor bir muhabir arkadaş